سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی یک خطای انسانی بود

قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه قصرشیرین گفت: سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی یک خطای انسانی بوده و مقصر اصلی آن کفار غربی و در راس آن‌ها آمریکای ملعون و جنایتکار است که شرایط کشور را در وضعیت جنگی قرار داد.

حجت الاسلام علی ملکی در خطبه های نمازجمعه این هفته قصرشیرین با تسلیت به بازماندگان و خانواده های جانباختگان سقوط هوای مسافری اوکراینی، افزود: مردم بابصیرت و جوانان ملت الهی ما می دانند که دشمنان جان و مال و آبروی ما از وجود سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ترسیده بودند.
وی اظهار داشت: دشمنان و کفار غربی از اتحاد بین المللی ملت الهی ما ترسیده بودند از این رو به دنبال توطئه ای بودند تا در مقابل عظمت و شکوه این ملت الهی بایستند.
خطیب جمعه قصرشیرین گفت: دشمنان دست به توطئه علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی زدند ولی همه دشمنان نظام اسلامی بدانند سپاه یعنی ۸۵ میلیونی ایرانی و هر ایرانی یک سپاهی است، ما دلجویی نیروهای سپاه را در زلزله کرمانشاه و سیل لرستان و خوزستان دیدیم و نمونه آن شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است.
ملکی ادامه داد: سرداران و سپاهیان در قلب ملت الهی ما قرار دارند و در زمینه های اقتصادی و دینی و سیاسی و محرومیت زدایی و تربیت دینی جوانان و نوجوانان دیندار حضور دارند و جان خود را فدا می کنند تا امنیت را برای ما به ارمغان بیاورند.
مردم شهرستان مرزی قصرشیرین بعد از اقامه نماز جمعه در حمایت از صلابت و اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بزرگداشت شهدای سقوط هواپیمای اوکراینی از میدان مهدیه تا میدان مرزبانی راهپیمایی کردند.
قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت و ۱۸۶ کیلومتر جمعیت دارد.