امکان پیشگیری و کاهش خسارت‌های باران وجود داشت

بندرعباس - ایرنا -نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: امکان پیشگیری از بروز خسارت‌های ناشی از بارندگی و سیل و یا کاهش آنها با کار کارشناسی، مدیریت و برنامه‌ریزی صحیح وجود داشت.

 حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده در خطبه‌های نمازجمعه این هفته بندرعباس افزود: بارندگی رحمت الهی است که بر اثر کم کاری‌ها و کوتاهی‌ها خسارت‌هایی را در بندرعباس و شهرستان‌های جاسک، بشاگرد و سایر نقاط هرمزگان بوجود آوردهاست.

وی ادامه داد: مردم هرمزگان نسبت به مشکلاتی  که این بارندگی برای شرق استان بوجود آورده اطلاع کافی ندارند و صدا و سیما باید بیشتر به این موضوع بپردازد.

وی ضمن تشکر از نیروهای امدادی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که امکانات خود را از نقاط مختلف کشور برای کمک به سیل‌زدگان بکارگرفته،گفت:آنهایی که شعار می‌دهند نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران کجا هستند، اینجا ایران است بسم‌الله.

وی یاد آور شد: وضعیت اسفناک شهر بندرعباس در بارندگی‌ها حاصل فعالیت همه دستگاه‌ها بوده و همه آن‌ها باید به صورت هماهنگ نسبت به اصلاح این شرایط اقدام کنند، این وضعیت با سخنرانی و گفتن حل نمی شود.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان به خانواده‌هایی که عزیزانشان را در آیین تشیع پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی و سانحه هواپیمای اوکراین از دست دادند تسلیت گفت و افزود: در آینده دست پشت پرده نظام استکباری را در حوادث چند هفته گذشته اخیر خواهید دید.

عبادی زاده بیان داشت: زمانی که اوکراین، هواپیمای مالزی را ساقط کرد تا مدت‌ها بعد آن را اعلام نکرد، روسیه و کشورهای دیگر هم در حوادث مشابه به مانند اوکراین رفتار کردندولی ایران اسلامی با سه روز بررسی‌های کارشناسی و بدون پنهان‌کاری موضوع را اعلام کرد.

تخریب عین الاسد در برابر تحقیر آمریکا ناچیز است

نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس خاطرنشان کرد: تخریب‌های عین الاسد در برابر تحقیری که آمریکا شد ناچیز است و باید از منطقه بروند زیرا هر اندازه آمریکایی‌ها بیشتر در منطقه بمانند به همان اندازه حقارت‌های بیشتری را متحمل خواهند شد.

 حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده تصریح کرد: آمریکایی ها خودشان بروند تحقیرشان کمتر خواهد بود و در غیر اینصورت ملت‌های منطقه آنها را بیرون خواهند کرد.

وی اشاره کرد: البته آمریکا در ماجرای لانه جاسوسی، طبس، گروگان گرفتن نیروهای دریایی در خلیج فارس، پایین کشیدن پهبادRQ، ساقط کردن پهباد پیشرفته ‌شان و زدن آرامکو  تحقیر شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =