رئیس قوه قضائیه با خانواده شهید وحید زمانی‌نیا دیدار کرد

تهران- ایرنا- رئیس قوه قضائیه با حضور در منزل خانواده شهید وحید زمانی‌نیا یکی از شهدای مقاومت، روحیه این خانواده شهید را ارزشمند توصیف کرد و گفت: شهید زمانی‌نیا در یک خانواده متدین، انقلابی و با بصیرت رشد داشته است.

به گزارش روز پنجشنبه مرکز رسانه قوه قضائیه، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی با حضور در آستان مقدس حرم عبدالعظیم حسنی (ع) بر مزار پاسدار شهید «وحید زمانی نیا» که همراه با سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در بامداد جمعه ۱۳ دی ماه و در عملیات تروریستی آمریکا در بغداد به شهادت رسید، حاضر شد و به مقام شامخ این شهید بزرگوار ادای احترام کرد.
وی در ادامه به منزل خانواده شهید وحید زمانی نیا رفت و از درگاه خداوند برای آن شهید رحمت الهی و برای خانواده او صبر و اجر را مسئلت کرد.
رئیس قوه قضائیه با اشاره به آخرین دیدارش با شهید ابومهدی المهندس در ایام اربعین حسینی به بیان خاطره‌ای پرداخت و گفت: در آخرین دیدار با شهید ابومهدی المهندس، ایشان گفت که سلام مرا به رهبر معظم انقلاب برسانید و بگویید برایم دعا کند. روز اربعین در منزل مقام معظم رهبری مراسم بود که به ایشان گفتم آقای ابومهدی سلام رساند و رهبر معظم انقلاب خیلی از ایشان تعریف کردند و گفتند که او از چهره‌های برجسته مجاهدین عراق است و البته قسمت نشد که بنده جواب مقام معظم رهبری را به ایشان برسانم.
رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه این شهدا از برگزیدگانی بودند که خداوند آن‌ها را گزینش کرد و در این جایگاه قرار داد، تشییع باشکوه پیکر مطهر آن‌ها را یادآور شد و گفت: تشییع باشکوه شهدای مقاومت همچنین شهید زمانی نیا در شهر ری از برکت و اخلاص خود این شهدا بود.
وی از شهدای مقاومت به عنوان شهیدانی یاد کرد که خدا آن‌ها را بلند آوازه کرده است و خطاب به خانواده شهید زمانی نیا، اظهار داشت: نشانِ این بلند آوازه شدن شهید زمانی نیا در نسل‌ شما نیز خواهد بود.
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی محشور شدن این شهدا با امام حسین (ع) را از درگاه خداوند مسئلت کرد و گفت: حضور در منزل شما توفیقی بود و امیدوارم بتوانیم ثمره خون مطهر این شهدا را حفظ کنیم.
گفتنی است در این دیدار صمیمانه، پدر، مادر، همسر و برادران شهید وحید زمانی نیا نیز به بیان ویژگی‌ها و خاطره‌هایی از این شهید بزرگوار پرداختند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =