پیروزی مقابل فرش‌آرا حاصل شناخت کامل از این تیم بود

ساوه - ایرنا - سرمربی تیم فوتسال سن‌ایچ ساوه گفت: پیروزی و برد پرگل برابر تیم فرش‌آرا حاصل شناخت کافی سبک بازی حریف و آنالیز صحیح بود.

«جواد اصغری مقدم» شامگاه پنجشنبه در پایان دیدار فوتسالیست‌های سن‌ایچ با  فرش‌آرا مشهد که از مرحله پلی آف لیگ برتر ایران در سالن فجر برگزار شد، افزود: بازی‌های این مرحله با دور گروهی تفاوت بسیار دارد و هر تیمی که بتواند تمرکز لازم را داشته باشد در کسب نتیجه  موفق است.

وی با تمجید از بازی منسجم بازیکنانش، گفت: بازی امروز، نمایش واقعی توانمندی تیم سن‌ایچ بود و امیدمی‌رود در بازی برگشت هم همین روند را ادامه یابد.

سرمربی سن‌ایچ گفت: ساوجی‌ها امروز به معنای واقعی یک تیم و با هدف در میدان رقابت حاضر شدند و فرقی نداشت که چه بازیکنی گل می‌زند و چه کسی پاس گل می‌دهد زیرا همه ارکان تیم با حمایت هواداران برای پیروزی همدل بودند.

اصغری مقدم همچنین از هواداران ساوجی  قدردانی کرد و گفت: نباید با این برد مغرور شد و از اکنون مقدمات بازی دوم با فرش‌آرا در مشهد گذاشته می‌شود و با تمرینات جدی آماده این دیدار فراهم خواهد بود.

سن‌ایچ در دومین بازی مرحله پلی‌آف  سی‌ام دی ماه برابر فرش‌آرا مشهدحاضر می‌شود و در صورت پیروزی در آن دیدار راهی مرحله بالاتر خواهد شد.

 چنانچه مشهدی‌ها پیروز رقابت دوم پلی@اف باشند کار به بازی سوم خواهد کشیدکه در مشهد برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =