معاون استاندار ایلام: رفع مشکلات مردم اولویت فرمانداران باشد

ایلام - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام با بیان اینکه دشمن ظالمانه ترین تحریم ها را بر مردم و کشور اعمال کرده است، گفت: خط و مشی و اولویت مسوولان و فرمانداران باید توجه به وضعیت معیشت مردم و تلاش در جهت رفع مسائل و مشکلات آنان باشد.

محمد نوذری روز پنجشنبه در همایش فرمانداران و روسای کمیته های ستاد انتخابات استان ایلام در شهرستان چرداول، اظهار داشت: در شرایط امروز که کشور با مشکلات متعددی مواجه است، رسیدگی به امور مردم باید در اولویت کاری فرمانداران باشد.

وی با اشاره به در پیش بودن دهه مبارک فجر، تاکید کرد: همه فرمانداران برای افتتاح و بهره برداری از پروژه ها و طرح های دهه فجر آمادگی داشته باشند و خدمات دولت را به طور شفاف به اطلاع مردم برسانند.

نوذری با اشاره به انتخابات اسفندماه مجلس شورای اسلامی هم یادآور شد: برگزاری انتخابات سالم و امن و با مشارکت حداکثری هدف اصلی است که همه دستگاه ها، ارگان ها و نهادها نسبت به ترغیب حداکثری مردم برای شرکت در انتخابات اهتمام و راهکارهای لازم را داشته باشند. 

وی با اشاره به ارتقای هلیلان از بخش به شهرستان هم گفت: ارتقای بخش هلیلان به شهرستان بدون شک می تواند راه های پیشرفت و آبادانی این خطه و کاهش محرومیت های آن را هموار و میسر کند.

در این همایش فرمانداران شهرستانهای تابعه استان و روسای کمیته های ستاد انتخابات استان ضمن بیان نقطه نظرات خود به بررسی مسائل و مشکلات مناطق مختلف استان پرداختند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =