سرمربی شیمیدر قم: رانت مربی تیم ملی بودن عامل پیروزی شهرداری گرگان بود

قم-ایرنا- سرمربی تیم بسکتبال شیمیدر قم اشتباهات داوری را عامل اصلی شکست تیمش دانست و گفت: تا زمانی که مربیان ملی در لیگ برتر رانت ملی بودن خود را یدک می‌کشند اوضاع داوری به همین منوال خواهد بود.

"محمدرضا اسلامی" بعد از باخت هفته نوزدهم لیگ برتر مقابل شهرداری گرگان در جمع خبرنگاران بیان کرد: با این شکل داوری امکان ادامه دادن در لیگ برتر بسکتبال ممکن نیست و از مالک باشگاه شیمیدر درخواست می کنم با این شیوه داوری تیم را از لیگ برتر خارج کند.

وی بیان کرد: در تمام بازی هایی که در لحظه آخر نتیجه بازی تغییر کرده، داوران در نتیجه نهایی تاثیرگذار بوده اند.

وی بیان کرد: تیم شیمیدر قم به مصدومیت پی در پی بازیکنان اصلی خود ۴۰ درصد از توان فنی خود را از دست داده و در این شرایط ارائه چنین بازی های شناوری قابل تحسین است.

اسلامی تاکید کرد: تیم شهرداری گرگان تیمی تا بن دندان مسلح و دارای بازیکنان داخلی و خارجی با کیفیت زیادی است.

وی اضافه کرد: آن چیزی که امروز نتیجه بازی را مشخص کرد، مباحث فنی نبود بلکه اشتباهات داوری در این مساله نقش اساسی داشت.

وی تصریح کرد: متاسفانه شکل داوری مسابقات لیگ برتر به نحوی است که نمی توان گفت نسبت به مربی ملی نگاه و توجه ویژه تری نمی شود.

اسلامی گفت: شیمیدر قم این بازی را به داوری باخت، داوران در این بازی فقط به سود تیم شهرداری و بازیکنان خارجی آن تیم سوت زدند.

وی ابراز کرد: داوران نباید فرقی بین بازیکنان جوان داخلی و بازیکنان خارجی قائل شوند و هر بازیکنی که خطایی انجام می دهد باید خطایش گرفته شود، هیچ فرقی بین بازیکن ۱۷ ساله داخلی وبازیکنای مطرح خارجی نیست.

وی گفت: در این بازی داور به بازیکن ما تکنیکال داد اما حاضر نشد به بازیکنای خارجی تیم مقابل تکنیکال بدهد، با قبیل اشتباهات داوری هیچ کاری برای پیروزی تیم نمی توان انجام داد.

در ادامه بازی های هفته نوزدهم لیگ برتر بسکتبال کشور عصر پنجشنبه تیم شهرداری گرگان با نتیجه ۸۶ بر ۸۰ برابر میزبان خود تیم شیمیدر قم به برتری دست یافت./

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =