آغاز هفته نوزدهم لیگ برتر بسکتبال با برد صدرنشین ها

تهران- ایرنا- هفته نوزدهم لیگ برتر بسکتبال آغاز شد که ۲ تیم پتروشیمی و شهرداری گرگان برابر حریفان خود به برتری رسیدند.

هفته نوزدهم لیگ برتر بسکتبال با ۴ مسابقه آغاز شد که در جریان این دیدارها دو تیم صدرنشین شهرداری گرگان و پتروشیمی برابر حریفان خود به برتری رسیدند.

شهرداری گرگان که به قم سفر کرده بود برابر شیمیدر این شهر به میدان رفت و توانست در پایان این رقابت نفس گیر ۸۶ بر ۸۰ به برتری برسد. این دیدار حواشی زیادی هم داشت و تماشاگران و کادرفنی تیم میزبان به شدت به عملکرد داوران اعتراض داشتند.

با توجه به حواشی که در یک ماه گذشته اطراف کمیته داوران فدراسیون وجود دارد و بحث تغییرات یا نحوه انتخاب داوران مطرح شده به نظر می رسد که در ادامه لیگ مشکلات این کمیته با حساس تر شدن مسابقات لیگ بیشتر هم می شود.

در دیگر دیدار پتروشیمی که مهمان اکسون تهران بود توانست در غیاب بازیکنان خارجی حریف با نتیجه ۸۲ بر ۵۳ به برتری برسد. اکسون در این مسابقه از ۲ بازیکن خارجی اش استفاده نکرد و به نظر می رسد قرار است این تیم تغییراتی در یارهای خارجی خود داشته باشد.

رعد پدافند شهرکرد دیگر تیم برنده این هفته بود که در مصاف با نیروی زمینی با نتیجه ۷۲ بر ۶۰ به برتری رسید و شورا و شهرداری قزوین نیز توانست برابر توفارقان آذرشهر نتیجه ای خوب کسب کند و ۶۳ بر ۵۶ پیروز شود.

در اصفهان نیز ذوب آهن میزبان شهرداری بندرعباس بود که با نتیجه نزدیک ۶۸ بر ۶۶ مغلوب شد.

در ادامه دیدارهای این هفته آویژه صنعت مشهد برابر نفت آبادان به میدان رفته و مهرام تهران میزبان مس کرمان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • حمید صدریان IR ۱۴:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۷
    0 0
    بسمه تعالی با سلام ازخدا می خواهیم بسکتبا ل قزوین را مدد گند تا با بازیهای خوب وشجاعانه خودرا به میان جدول رساند انشاالله اما بدون بازی احساسات بهیچوجه نباید انجام گیرد ضمنا برای ارائه بازی پاس و شوتهای سه امتیازی فراموش نشود