شکست تلخ شیمیدر قم برابر شهرداری گرگان

قم-ایرنا- تیم بسکتبال شیمیدُر قم مصاف ستاره های لیگ را در هفته نوزدهم با نتیجه ۸۶ بر ۸۰ به تیم صدر نشین شهرداری گرگان واگذار کرد.

در ادامه بازی های هفته نوزدهم لیگ برتر تیم های شیمیدر قم و شهرداری گرگان از ساعت ۱۵ روز پنجشنبه در یک بازی حساس به مصاف یک دیگر رفتند.

کوارتر اول این بازی با نتیجه ۲۲ بر ۲۰ به سود تیم میزبان به پایان رسید اما تیم با انگیزه و سرسخت شهرداری کوارترهای دوم و سوم را با نتیجه نزدیک ۳۸ بر ۳۴ و ۵۹ بر ۵۷ بر سود خود پایان برد تا یک برتری شیرین را در بازی خارج از خانه به دست آورد.

با این شکست شیمیدر قم پنجمین شکست خود را در لیک برتر تجربه کرد.

 تیم شهرداری گرگان بازی رفت را هم با نتیجه ۷۳ بر ۵۸ به سود خود پایان برده بود.

قضاوت این دیدار را صادق قنبری، علی رضا ناصر افشار و شهرام زند کرمی برعهده داشتند و ایرج لارودی هم ناظر مسابقه بود.

در تیم سپیدپوش شیمیدُر قم آرِن داوودی (سرگروه)، مسعود سلیمانی، محمد جمشیدی، ، رافی دِرغوکاسیان، دِرو درغوکاسیان، میرو قازاری مقدم، محمد اجاقی، اصغر کاردوست، مایک مازیار رستم‌پور و محمدامین صداقت به سرمربیگری محمدرضا اسلامی و سرپرستی هادی عامری قرار داشتند. 

تیم شیمیدر قم در این بازی، واورلی ساموئل آستین و مهدی کامرانی با دلیل مصدومیت در اختیار نداشت.

در آن طرف هم تیم شهرداری گرگان با ترکیب پرستاره مبین شیخی، محمد حسین پور، نوید رضایی فر، امیر صدیقی، یاسین کلاسنگیانی، روزبه ارغوان، احمد بوستانیان، علیار نجفی، پری پتی، کیوان ریاعی و ریان ریچادز و سرمربی گری مهران شاهین طبع و سرپرستی محمد هادی ایزدپناه به میدان رفتند.

محمد جمشیدی بازیکن تیم شیمیدر در ثانیه های پایانی این بازی به دلیل اعتراض های متوالی از بازی اخراج شد، همچنین دقایقی از این بازی به علت اعتراض شدید کادر فنی شیمیدر قم به قضاوت بازی متوقف بود.

قبل از آغاز این بازی یک دقیقه سکوت به احترام شهدای سانحه هوایی اخیر در ورزشگاه دو هزار نفری شهید حیدریان قم حکم فرما شد.

حضور بیش از ۲۰۰ هوادر پرشور گرگانی و تشویق های مدام تیم میهمان حساسیت ویژه ای به این بازی مهم هفته نوزدهم داده بود./

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha