آتش سوزی واحد مسکونی پیرزن سمنانی را به کام مرگ کشاند

سمنان- ایرنا- رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: آتش سوزی در یک واحد آپارتمانی واقع در خیابان سعدی شهر سمنان، یک فوتی و یک مصدوم برجا گذاشت.

سعید اسمعیل پور عصر پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: حادثه آتش سوزی خیابان سعدی دهم سمنان، در ساعت ۱۲:۳۷ ظهر امروز پنجشنبه در در یک واحد آپارتمانی رخ داد. 
وی ادامه داد: در پی این حادثه، سه دستگاه خودرو، ۱۵ نفر آتش نشان و نیروهای پشتیبانی از ایستگاه‌های شماره ۲ و چهار سازمان آتش نشانی برای امدادرسانی این حادثه اعزام شدند.
اسماعیل پور اضافه کرد: ستاد فرماندهی همزمان عوامل ۲ ایستگاه سازمان آتش نشانی را به محل اعزام کردند. 
وی تصریح کرد: نیروهای عملیاتی به سرعت با شکستن درب ورودی وارد محیط شدند و در ابتدای امر با پیکر بی جان یک زن سالخورده که پشت درب ورودی افتاده بود مواجه شدند و نفر دوم را که در یکی از اتاق ها محبوس شده بود به بیرون انتقال داده و در ادامه شروع به اطفای حریق کردند. 
اسمعیل پور خاطر نشان کرد: در پی این حادثه ناگوار، بنا به دلایل نامعلوم و دیر اطلاع دادن به سامانه ۱۲۵ خسارت مالی زیادی به محل وارد شده است. 
وی یادآور شد: در این حادثه یک خانم مسن جان خود را از دست داد و مصدوم مورد نظر نیز به دلیل سوختگی شدید به مرکز درمانی منتقل شد.
رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: علت اصلی وقوع حادثه نیاز به کارشناسی دارد و در دست بررسی است.