مردم لاهیجان در حمایت از اقتدار نظام در برابرآمریکا راهپیمایی کردند

لاهیجان - ایرنا - مردم لاهیجان در حمایت از اقتدار و صلابت جمهوری اسلامی ایران ، تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب و نیز همدردی با خانواده شهدای حادثه سقوط هواپیمایی مسافری اوکراینی، پنجشنبه راهپیمایی کردند.

راهپیمایان در حالی که مسیر مصلی تا میدان سپاه پاسداران این شهر  را طی می کردند با مشت های گره کرده فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

اقشار مختلف مردم لاهیجان در این راهپیمایی ضمن اعلام حمایت خود از سپاه پاسداران و حفظ اقتدار نظام و همدردی با خانواده های داغدیده سانحه دلخراش هواپیمایی اوکراینی، بار دیگر با مقام عظمای ولایت بیعت کردند.

فرماندار شهرستان لاهیجان در جمع راهپیمایان در گفت و گو با ایرنا افزود : مردم لاهیجان به صحنه آمدند تا نشان دهند که با همه سختی های که امروز دشمنان این کشور و نظام بر آنان تحمیل کرده اند به عنوان ید واحده با وحدتی مثال زدنی در کنار هم هستند و در مقابل دشمن مشترک که استکبار جهانی به سرکردگی آمریکاست تا پای جان ایستاده اند.

سیداسماعیل میرغضنفری  افزود: در حادثه سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی هم مردم می دانند که مسئولان در چارچوب قانون این حادثه را پیگیری می کنند و باید صبور باشند تا واقعیت به طور کامل روشن شود و برای شفاف سازی به مردم اطلاع رسانی گردد.

امام جمعه لاهیجان نیز در پایان راهپیمایی در اجتماع بزرگ مردم لاهیجان در میدان سپاه  خطاب به مردم این شهرستان گفت: حضور گرم و معنا دار شما در این راهپیمایی، نوعی همدردی با داغدیدگان سانحه هوایی است.

حجت الاسلام جواد سلیمانی افزود : مردم ما اجازه سوء استفاده دشمنان از این حادثه که به دلیل خطای فنی روی داده و موج سواری به آنان نمی دهند و همه ملت باید هوشیار باشند که خطای انسانی و فنی سبب نشود که کارنامه ۴۰ ساله سپاه را زیر سئول ببریم.

وی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران ۴۱ هزار شهید که همه فرزندان این ملت بودند را تقدیم این کشور و نظام کرده است،  گفت: از زمانی که امام (ره) دستور داد انتظامات هواپیمایی کشور با سپاه تنظیم شود تاکنون جلوی ۲۱۰ عملیات تروریستی، خرابکاری و هواپیما ربایی گرفته شده است و این مردم قدردان نیروهای مسلح خود هستند که اقتدار و امنیت را برای این کشور و ملت رقم زده اند.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =