۱۱ نفر از اراذل و اوباش کاشان در طرح ضربتی پلیس دستگیر شدند

کاشان- ایرنا- سرپرست فرماندهی انتظامی کاشان گفت: ۱۱ نفر از اراذل و اوباش سابقه‌دار که با ایجاد درگیری و نزاع دسته‌جمعی موجب اخلال در نظم عمومی شده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ علی قربانی روز پنجشنبه در این زمینه بیان کرد: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان در پی دریافت گزارشی مبنی بر درگیری، چاقوکشی، قدرت نمایی و ایجاد وحشت از سوی افرادی ناشناس در خیابان کارگر کاشان که به نارضایتی مردم منجر شده بود، موضوع را  به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: ماموران با انجام اقدام‌های فنی و تخصصی در هماهنگی با مقام قضایی موفق شدند این افراد سابقه‌دار شاخص را که در یکی از روستاهای اطراف شهر کاشان مخفی شده بودند، شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر کنند.

سرپرست فرماندهی انتظامی کاشان تصریح کرد: تعدادی سلاح سرد، یک قبضه سلاح گرم غیرمجاز در کنار مقداری مواد مخدر در جریان بازرسی ماموران از مخفیگاه متخلفان کشف و ضبط شده است.

وی اضافه کرد: همچنین در این زمینه سه دستگاه خودرو توقیف و روانه پارکینگ شد و متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

قربانی، امنیت شهروندان را خط قرمز پلیس دانست و تاکید کرد: اجازه جولان به اراذل و اوباش داده نخواهد شد و با برهم‌زنندگان نظم و امنیت برخورد قانونی و قاطع می‌کنیم.

شهرستان ۳۶۵ هزار نفری کاشان در فاصله نزدیک به ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =