پرسپولیسی‌ها یحیی را «امپراتور» کردند
عکس از سایت باشگاه پرسپولیس

تهران- ایرنا- هواداران تیم فوتبال پرسپولیس، سرمربی جدید تیم خود را با عنوان «امپراتور» تشویق کردند.

یحیی گل‌محمدی که سه‌شنبه به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس انتخاب شد، امروز برای نخستین بار تیم جدیدش را تمرین داد. در تمرین نوبت عصر هم هواداران و خبرنگاران فرصت داشتند تا با حضور در ورزشگاه شهید کاظمی، عملکرد سرخپوشان را نظاره کنند.

این تمرین از ساعت ۱۵:۳۰ آغاز شد. حدود هزار هوادار هم در محل تمرین حضور داشتند و اعضای کادر فنی جدید را تشویق کردند. پرسپولیسی‌ها، گل‌محمدی را با عنوان «یحیی امپراتور» تشویق می‌کردند. ۱۲ سال قبل، افشین قطبی سرمربی آن زمان پرسپولیس، چنین عنوانی از هواداران پرسپولیس گرفته بود.

همچنین هواداران حاضر در محل تمرین شعار قهرمانی سر دادند. شعار علیه فرهاد مجیدی سرمربی استقلال هم از دیگر شعارهای هواداران پرسپولیس در تمرین امروز بود.

داود فنایی مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس، برنامه‌های متنوعی برای سنگربان‌های تیم تدارک دیده بود. حمید مطهری دستار گل‌محمدی هم برنامه‌های تاکتیکی را به بازیکنان می‌داد و سرمربی از کنار زمین، عملکرد بازیکنان را زیر نظر داشت.

بازیکنان پس از دویدن‌های سرعتی و استقامتی به اجرای برنامه‌های تاکتیکی پرداختند. پاسکاری‌های تند و سریع و گلزنی در یک دروازه کوچک از جمله برنامه‌هایی بود که کادر فنی برای تمرین امروز در نظر گرفته بود.

بازیکنان سپس در ۲ گروه سانتر از جناحین و مرور برنامه گلزنی از این راه را تمرین کردند. سپس گروهی از بازیکنان زیر نظر گل‌محمدی و کریم باقری این تمرین را انجام دادند و گروهی دیگر نیز زیر نظر مطهری به اجرای این برنامه پرداختند.

سیامک نعمتی تنها بازیکن مصدوم پرسپولیس هم دقایقی به صورت اختصاصی دوید و سپس برنامه‌های درمانش را دنبال کرد.

بشار رسن و بوژیدار رادوشوویچ خارجی‌های پرسپولیس هم در این تمرین حاضر بودند و بدون مشکل تمرین کردند. فوتبال درون‌تیمی برنامه دیگر سرخپوشان بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =