هفته چهارم لیگ برتر کبدی در گرگان برگزار شد

گرگان - ایرنا - هفته چهارم و آخر نیم فصل اول لیگ برتر کبدی باشگاه‌های کشور به میزبانی گرگان با تداوم صدرنشینی تیم رعدپدافند هوایی قم و حضور تیم‌های پایا آذربایجان غربی و سرخنکلاته گلستان در رده‌های دوم و سوم به پایان رسید.

در رقابت‌های این هفته هشت مسابقه برگزار شد و تیم ها در ۲ نوبت صبح و عصر روزهای چهارشنبه و امروز پنجشنبه با هم مسابقه دادند.

دیروز  و در مسابقه نخست تیم سرخنکلاته گلستان با نتیجه ۴۵ - ۳۳ عقاب تالش را شکست داد و در دیدار دوم تیم رعد پدافند قم با حساب ۳۶ بر ۳۳ تیم امید جلین دیگر نماینده گلستان در این مسابقات را مغلوب کرد.

در سومین بازی تیم خراسان رضوی با نتیجه ۴۶ بر ۵۱ مغلوب کرمانشاه شد و در آخرین مسابقه تیم پایا آذربایجان غربی با نتیجه ۳۶ بر ۳۳ از سد تیم ساری گذشت.

همچنین امروز و در بازی اول تیم رعد پدافند قم با نتیجه ۳۵ بر ۲۶ از سد ساری گذشت و در مسابقه دوم تیم امید جلین با حساب ۴۸ به ۳۱ بر تیم عقاب تالش غلبه کرد.

در سومین مسابقه امروز تیم سرخنکلاته با نتیجه ۵۶ به ۳۶ تیم کرمانشاه را برد و در آخرین بازی این هفته تیم پایا آذربایجان غربی با نتیجه ۷۵ به ۳۰ تیم خراسان رضوی را شکست داد.

هشت تیم عقاب تالش، سرخنکلاته، رعد پدافند قم، امید چلین، پایا آذربایجان غربی، ساری، خراسان رضوی و کرمانشاه تیم‌های حاضر در لیگ برتر کبدی مردان هستند.

تیم های ملی کبدی زنان و مردان ایران با حضور زهرا عباسی و صدیقه جعفری در تیم زنان و فاضل اتراچالی، ابوالفضل مقصودلو، محمداسماعیل مقصودلو، محسن مقصودلو، میثم عباسی، ابوذر مهاجر و محمد ملاک بازیکنان گلستانی تیم ملی مردان، مدال طلای هجدهمین دوره بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا را کسب کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =