۲۶ دی ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۲۸
کد خبرنگار: 949
کد خبر: 83636249
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

دشمن به دنبال حاشیه‌سازی برای کاهش درد سیلی است

بیرجند - ایرنا - معاون سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌ جنوبی گفت: دشمن امروز به دنبال حاشیه‌سازی برای کاهش درد سیلی است چون در نخستین وضعیت تصور نمی‌کردند جمهوری اسلامی ایران انتقام بگیرد.

محمد نوفرستی روز پنجشنبه در دوازدهمین یادواره شهدای ورزشکار استان خراسان جنوبی و شهید شاخص مرتضی بصیری‌پور (اولین شهید مدافع حرم استان) در بیرجند افزود: همپیمانان آنها که شاید تصور می‌کردند سامانه‌های آمریکایی از آنها دفاع می‌کند فهمیدند که این سامانه از پادگان خود آمریکایی‌ها هم نمی‌تواند محافظت کند.

وی گفت: این پیام در انتقام سخت مخابره شد هرچند بعضی به دنبال عوض کردن اصل موضوع هستند، هیچ کدام از کشته‌های آمریکایی نمی‌تواند خون حاج قاسم را جبران کند و به قول سید حسن نصرالله حتی خود ترامپ جای بند کفش حاج قاسم را نمی‌گیرد اما این سیلی همانطور که در گام نخست انقلاب و طوفان شن در صحرای طبس موجب قطع حضور آمریکا در ایران بود این سیلی هم در ابتدای گام دوم انقلاب زمینه سازی نابودی و اخراج آمریکا از منطقه را نوید می‌دهد.

معاون سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌ جنوبی اظهار داشت: امروز به ولایت‌مدارانی از جنس شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نیاز داریم که خود را سرباز ولی بدانند و به سخنان ایشان باور قلبی داشته باشند.

وی بیان کرد: یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد سپهبد شهید سلیمانی سرباز ولایت بودن و ذوب در ولایت بودن است و این شهید بزرگوار در مقابل ولایت خود را سربازی بیش نمی‌دانست.

نوفرستی افزود: در شرایط کنونی هم نیاز به سربازانی از جنس حاج قاسم داریم که اگر مقام معظم رهبری می‌فرمایند رفع مشکل مردم در ژنو و نیویورک نیست تحلیل بر تحلیل معظم له ارائه نکنند بلکه باور قلبی به سخنان ایشان داشته باشند.

وی گفت: رفع مشکلات مردم به دست جوانان غیور ایرانی است و امروز نیاز به سربازانی در عرصه سیاسی برای ولایت داریم که بتوانیم همانطور که دستاوردهای بزرگی را در عرصه بین المللی و منطقه‌ای رقم زده‌ایم در حوزه اقتصادی و سیاسی هم رقم بزنیم و امیدواریم به برکت خون شهید سلیمانی عرصه‌ای رقم بخورد که گام محکمی را در انتخابات پیش رو در مجلس شورای اسلامی برداریم.

معاون سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌ جنوبی بیان کرد: از سحرگاه سیزدهم دی ماه جاری و ارتکاب جنایت بزرگ توسط آمریکایی‌ها تا این لحظه اتفاقات بزرگی رقم خورده و در حال رقم خوردن است اما دشمنان ما که در صحنه عمل شکست سنگینی را متحمل شده‌اند با تغییر واقعیت‌ها در رسانه‌های خود به دنبال جبران این شکست بزرگ هستند.

وی گفت: باید ببینیم چرا آمریکا سردار شهید سلیمانی را به شهادت رساند، باید به چهل سال قبل برگردیم در روزگاری که یک قمارباز در راس کاخ سفید بود و زمانی که از انقلاب اسلامی ایران شکست سنگینی متحمل شد برای جبران این شکست به یک قمار بزرگ دست زد و رئیس جمهوری وقت آمریکا در یک قمار بزرگ برای جبران شکست، حمله به صحرای طبس را طراحی کرد تا در آستانه انتخابات بعدی از آن به عنوان برگ برنده استفاده کند اما برنده این قمار رییس جمهور وقت آمریکا نبود و کارتر به نام یک رییس جمهور چهار ساله در تاریخ آمریکا باقی ماند.

وی افزود: در آغاز گام دوم انقلاب وقتی آمریکایی‌ها شکست‌های سنگینی در منطقه را متحمل شدند و در آستانه انتخابات در آمریکا یک قمارباز دیگر قمار بزرگی کرد تا بتواند در عرصه سیاسی به عنوان یک برگ برنده آن را عرضه کند و تصور می‌کرد که جمهوری اسلامی قادر به پاسخگویی نیست و فکر می‌کرد مردم ایران از تصمیمات داخلی دولتمردان خود در قضیه بنزین و اعتراضات آبان ماه ناراحت هستند و این صحنه آنها را به اشتباه انداخت و ۱۳ دی‌ماه این جنایت بزرگ را مرتکب شد و سردار سلیمانی که میهمان مردم عراق بود به دست این جنایت‌کاران به شهادت رسید.

معاون سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان‌ جنوبی گفت: همانطور که وعده الهی در صحرای طبس محقق شد به برکت خون حاج قاسم و یاران شهیدش این مکر هم خنثی می‌شود و آمریکا سیلی بزرگی را در سحرگاه ۱۸ دیماه از فرزندان انقلاب خورد که هدف از این عملیات به هیچ عنوان گرفتن کشته از آمریکایی‌ها نبود، هرچند کشته‌های خود را پنهان کردند چون آمریکایی‌ها در صحنه‌های حساس همه رسانه‌های دنیا را بایکوت خبری می‌کنند.

وی افزود: رسانه‌های دنیا در اختیار جریان صهیونیستی هستند و در اتفاقات اخیر که در سحرگاه هیجدهم دی ماه رقم خورد سه رسانه در ابتدای کار، خبرهایی از انتقام منتشر کردند اما کمتر از ۱۰ دقیقه این خبر را از خروجی خود برداشتند یعنی آمریکا همه رسانه‌های دنیا را مدیریت می‌کند اما پیام هدف‌گذاری جمهوری اسلامی چیز دیگری است و پیامش رسیده است.

وی اظهار داشت: تا دیروز می‌گفتند موشک‌هایی که ادعا می‌شود صحنه سازی و فتوشاپ است اما امروز مجبورند خبرنگاران را به پایگاه عین الاسد عراق راه داده و خسارت‌هایی را که متحمل شده‌اند، به دنیا مخابره کنند که نخستین پیام این است موشک‌ها فتوشاپ نبود و به وسط پایگاه عین الاسد اصابت کرد.

وی یادآور شد: سامانه‌های کذایی آنها که می‌گفتند گنبدهای آهنین ایجاد کرده‌ایم پوشالی بود چون موشک‌هایی که به پایگاه آمریکایی‌ها شلیک شد همه به هدف اصابت کرد و نتوانستند این موشک‌ها را از بین ببرند که این پیام منتقل شد و به فرموده مقام معظم رهبری سیلی خوردند.

همچنین بیانیه اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در دوازدهمین یادواره ۶۴ شهید ورزشکار استان قرائت و از خانواده شهدای ورزشکار تجلیل شد.

دوازدهمین یادواره شهدای ورزشکار خراسان جنوبی با محوریت شهید پاسدار «مرتضی بصیری پور» اولین شهید مدافع حرم خراسان جنوبی و با شعار «شهادت، پیمان جوانمردان در آیین بندگی است» برگزار شد.

اخبار مرتبط