۱۵۲ شعبه اخذ رای در شهرستان خدابنده پیش بینی شده است

زنجان - ایرنا - فرماندار شهرستان خدابنده گفت: ۱۵۲ شعبه اخذ رای در این شهرستان پیش بینی شده و برگزاری انتخابات سالم نیازمند مشارکت و همکاری دستگاه‌های اجرایی است تا امکانات و نیروی انسانی مورد نیاز به یاری مجریان این رویداد بزرگ بیایند.

ایوب بیگدلی روز پنجشنبه در ستاد دهه فجر شهرستان خدابنده به ضرورت ارائه دستاوردهای انقلاب اسلامی برای نسل امروز  تاکید کرد و افزود: نیاز ضروری جامعه و کشور در شرایط کنونی حرکت همگان بر محور وحدت و انسجام است.

وی تاکید کرد: در ارائه گزارش عملکردها، نباید فقط متکلم وحده باشیم بلکه لازم است دستاوردها به شیوه اقناعی برای مخاطبان به ویژه جوانان تبیین شود.

بیگدلی با بیان اینکه حکومت پهلوی وابسته تمام عیار آمریکا و غرب بود و حکومت از خود اختیاری نداشت، اظهار داشت: علاوه بر این، وجود فساد، بی اعتنایی به نظر مردم، ظلم و بی عدالتی و عقب ماندگی در علم و صنعت از دیگر عللی بود که باعث شکل گیری انقلاب اسلامی برای برچیدن حکومت پهلوی و استقرار نظام جمهوری اسلامی شد.

وی با بیان اینکه " استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی" شعار محوری و اساسی انقلاب بود، گفت: اکنون هم این هزینه هایی که می دهیم، همه برای حفظ استقلال است.  

فرماندار شهرستان خدابنده در بخش دیگری از سخنان خود به ضرورت جدی گرفتن پدافند غیر عامل از سوی مدیران شد و اظهار داشت: موارد ایمنی باید در اداره ها به طور مستمر، بررسی و پایش شود.  

وی همچنین به فراهم کردن زمینه حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو اشاره کرد و افزود:

بیگدلی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه برنامه های بزرگداشت شهید سپهبد سلیمانی نباید رنگ و بوی جناحی بگیرد، خاطرنشان کرد: جذب حداکثری همواره از دغدغه های این شهید سرافراز بود ولی متاسفانه عده ای در برنامه های بزرگداشت شهید سپهبد سلیمانی حرف هایی می زنند که برازنده چنین جلساتی نیست.  

وی تاکید کرد: همچنین ایراد سخنان و انجام فعالیت های تفرقه افکنانه در برنامه های گرامیداشت دهه فجر به مثابه سم در این شرایط است، بنابراین هدف اصلی باید جلب رضایت مردم باشد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =