۲۵ دی ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۳۷
کد خبرنگار: 3028
کد خبر: 83635597
۰ نفر

برچسب‌ها

حمایت تمام‌قد بازیکنان تیم امید از حمید استیلی

تهران- ایرنا- بازیکنان تیم امید بعد از حذف از مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا به تمجید از کادر فنی خود پرداختند.

تیم فوتبال امید ایران بعد از بازی با چین به عنوان تیم سوم گروه معرفی شد و از صعود به مرحله بعدی بازماند و شانس المپیکی شدن را از دست داد. عده‌ای از بازیکنان تیم امید بعد از مسابقه با چین صحبت کردند و تقریبا همگی آنها به تمجید از کادر فنی پرداختند و بدشانسی را عامل اصلی حذف دانستند.

رضا دهقانی: کسانی که از تلویزیون بازی ما را دیدند لذت بردند. فوتبال روی بد خود را به ما نشان داد. از حمید استیلی و کادر فنی تشکر می‌کنم که شبانه‌روز در حال آنالیز حریفان بودند. اما وقتی توپ نخواهد به گل تبدیل شود؛ نمی‌شود. قسمت نبود که صعود کنیم و انشاالله در دوره‌های بعد جواب محبت مردم را بدهیم.

مجتبی نجاریان: از اول می‌دانستیم که کار سختی در گروه مرگ و در جدال با سه تیم برتر آسیا داریم. قسمت نبود که صعود کنیم. امروز در همان ابتدا باید چند گل می‌زدیم. حمید استیلی برای ما هیچ چیز کم نگذاشت. شرمنده مردم ایران شدیم. اگر صعود نکردیم بیشتر تقصیر ما بازیکنان و کمتر تقصیر کادر فنی بود. تیم ما یکدل بود و می‌خواهم از بازیکنانی که کمتر بازی کردند تشکر ویژه‌ای داشته باشم.

علی شجاعی: اول از همه عذرخواهی می‌کنم از مردم خوب ایران. بردیم ولی نشد. زورمان را زدیم. فوتبال هم روی بدش را به ما نشان داد. این تیم شایستگی‌اش بیش از این بود اما با تفاضل گل حذف شد. خیلی ناراحت هستیم. تمام قد می‌گویم حمید استیلی و کادرش همه کار کردند. این تیم سه هفته دور هم بود و سه دفعه کادر فنی عوض کرد. پنج گل از ازبکستان خورده بودیم اما جوری با این تیم کار شد که در سه هفته کاری کرد که خبرنگار ازبک گفت شما با تیم‌تان چه کردید؟ حمید استیلی و کادر فنی تمام زورشان را زدند. ما بازیکنان باید بیشتر دقت می‌کردیم. دم آن بازیکنی که بازی نکرد ولی صحبت نکرد، گرم. واقعا هر چه بگویم کم است. بی‌انصاف نباشیم و همه چیز را به کادر فنی ربط ندهیم. این تیم با تفاضل گل حذف شد. حرف‌های زیادی برای گفتن است. دلم شکسته است.

عارف آقاسی: بازی امروز خیلی خوب بود. در هر سه بازی هر چه داشتیم گذاشتیم. شاید ما انجام ندادیم آن چیزی را که کادر فنی خواسته بود. ازبکستان را باید می‌بردیم و می‌شد از کره جنوبی مساوی بگیریم. این بازی را هم باید با اختلاف سه یا چهار گل می‌بردیم. تیم ۲ هفته کنار هم جمع شده است. نباید بیشتر انتظار داشت. دکترها و ماساژروها نیز تلاش کردند. انشاالله بچه‌ها در سطح بزرگسالان بتوانند موفق باشند.

شاهین طاهرخانی: همه چیز را درباره چین می‌دانستیم. با انضباط کار کردیم و موقعیت‌های بسیار زیادی نیز خلق کردیم اما توپ‌هایمان گل نشد. نمی‌دانم چرا توپ‌هایمان گل نشد. هرجا شوت می‌زدیم گلر تیم حریف حضور داشت. از مردم و کادر فنی عذرخواهی می‌کنیم. کادر فنی همه چیز را به ما گوشزد کرده بود. فقط می‌توانم بگویم شرمنده.

امیرحسین حسین‌زاده: همانطور که خودتان دیدید بازی خوبی بود. بدشانس بودیم. مردم دیدند که تیم ما شایسته بود. همه کار کردیم تا از گروه صعود کنیم ولی نشد. باید بیشتر دقت می‌کردیم. نیمه اول خیلی موقعیت داشتیم. فرصت سوزی زیادی داشتیم. از اینکه بردیم خوشحالیم ولی چون صعود نکردیم ناراحت هستیم.

محمد مهدی مهدی‌خانی: خیلی خوب چین را آنالیز کردیم. متاسفانه توپ‌های ما گل نشد. موقعیت‌های خوبی داشتیم و می‌توانستیم با گل‌های بیشتر ببریم. شرمنده مردم ایران شدیم. نمی‌دانم چرا این توپ‌ها گل نشد. نداشتن تمرکز و کم‌دقتی بازیکنان تاثیرگذار بود. به جز بازی با کره جنوبی که کادر فنی گفته بود از چه راهی گل می‌زنند؛ در ۲ بازی دیگر فرصت‌های زیادی داشتیم که اگر گل می‌شد به مرحله بعد می‌رفتیم. همه تلاش خود را انجام دادیم. دست کادر فنی درد نکند و مقصر خودمان بودیم. امیدوارم در ادامه راه فوتبالی مان جبران کنیم.

اللهیار صیادمنش: خیلی تلاش کردیم و شانس داشتیم. متاسفانه از شانس هایمان استفاده نکردیم. آمار بازی گواه همه چیز است. قسمت بود که فقط یک گل بزنیم. نمی‌شود گفت شانس نداشتیم. بیشتر بی‌دقتی بازیکنان بود و بخش کمی به شانس برمی‌گشت. همه دوست داشتند بهترین استفاده را ببرند اما نشد. بازی اول را باید می‌بردیم. در دیدار با کره راحت می‌توانستیم مساوی بگیریم. در این مسابقه هم روی حریف سوار بودیم و راحت می‌توانستیم صعود کنیم ولی اینطور نشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =