توقیف مواد محترقه و دام قاچاق در آستارا

آستارا - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی آستارا از کشف محموله‌های مواد محترقه و دام قاچاق و فاقد مجوز حمل و دستگیری سه نفر در این رابطه خبر داد.

فرمانده نیروی انتظامی آستارا روز چهارشنبه اظهار کرد: ماموران انتظامی، چهار هزار و ۵۸۴ عدد ماده محترقه قاچاق را امروز با حکم مقام قضایی در بازرسی از یک خانه مسکونی کشف و متهم ۳۳ ساله آن را دستگیر و به دادگاه معرفی کردند.

سرهنگ محمد نمازی افزود: ارزش محموله کشف شده ۹۷ میلیون ریال است و افراد سودجو برای جشن های سال نو مواد محترقه وارد می کنند و شهروندان، اخبار فعالیت آنها را به منظور پیشگیری از حوادث احتمالی به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

وی بیان کرد: روز گذشته نیز ماموران انتظامی در ایستگاه بازرسی قلعه محور اردبیل-آستارا، در بازرسی از ۲ دستگاه کامیون و نیسان، ۳۳ راس دام قاچاق را کشف کردند و خودروها توقیف و متهمان ۴۸ و ۴۳ ساله به مراجع قضایی معرفی شدند.

 نمازی اظهار کرد: گوسفندان و گاوهای کشف شده که ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال ارزش داشتند، به شبکه دامپزشکی آستارا تحویل داده شدند و ورود دام به گیلان، برای پیشگیری از شیوع احتمالی بیماری های مشترک انسان و دام ممنوع است و پیش از این هم، ۵۰ راس گوسفند قاچاق در آستارا کشف شده بود.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =