مردم ایلام در حمایت از سپاه و محکومیت اقدامات ساختارشکنان راهپیمایی می کنند

ایلام- ایرنا- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام گفت: راهپیمایی حمایت از سپاه، محکومیت اقدامات ساختارشکنان و انزجار از آمریکا و سفیر انگلیس همزمان با سراسر کشور در ایلام برگزار می شود.

حجت الاسلام علی چراغی پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این آیین جمعه هفته جاری ۲۷ دی ماه بعد از اقامه نماز وحدت بخش جمعه در تمامی شهرستان های استان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به ضرورت تمهید حمایت مردمی از اقدام با صلابت و شجاعانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شکستن هیمنه پوشالی طاغوت اعظم، آمریکای جنایت پیشه و پشتیبانی از مولفه های قدرت و اقتدار نظام مقدس اسلامی  در تقابل با دشمنان کینه توز، پاسداشت مجاهدت های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی بویژه سپاه مقتدر و مایه مباهات پاسداران انقلاب اسلامی به لحاظ شرایط ناشی از سقوط هواپیمای مسافربری و موج سواری سردمداران شیطان بزرگ، همدردی و تکریم خانواده های داغدار توام با محکومیت هتاکی های بی شرمانه ساختار شکنان و وقاحت سفیر خبیث انگلیس این راهپیمایی برگزار می شود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام اضافه کرد: این راهپیمایی بصورت همزمان در تمامی شهرستان های استان برگزار خواهد شد.

چراغی پور از عموم مردم استان برای شرکت در این راهپیمایی دعوت کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =