۲۵ دی ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۰۸
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83635255
۰ نفر

برچسب‌ها

زوج یزدی، زندانی محکوم مالی را به آغوش خانواده بازگرداندند

یزد - ایرنا - عروس و داماد یزدی با پرداخت بخشی از هزینه‌های جشن عروسی خود به یک محکوم مالی زندانی، زمینه آزادی این مددجو را از زندان فراهم کردند.

این عروس و داماد نیکوکار با حضور در ستاد دیه استان و با اهدای بخشی از هزینه مراسم جشن عروسی خود موجبات آزادی این  زندانی مدیون مالی از زندان را فراهم کردند.

این زوج جوان بدون اینکه حاضر شوند حتی نامی از آنها  ذکر شود هدف خود از این اقدام خداپسندانه را رواج ازدواج های ساده و همچنین نشر فرهنگ گذشت و احسان و نیکوکاری برای همگانی شدن کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد بیان نمودند .

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی ستاد دیه ، این زوج نیکوکار با پرداخت مبلغ ۴۵ میلیون ریال توانستند زمینه آزادی یک مددجو که به دلیل بدهی مالی تحمل حبس می کرد را آزاد و به آغوش خانواده باز گرداندند.

هم‌اکنون ۲۵۰ نفر به جرم جرایم مالی غیرعمد در استان  زندانی هستند که آزادی آنان ۲۳۰ میلیارد ریال کمک‌های مردمی نیاز دارد که امیدواریم با حمایت خیران، زمینه رهایی این افراد فراهم شود.

زندانیان جرایم غیرعمد شامل محکومان به پرداخت دیه ناشی از تصادف و حوادث کارگاهی، مهریه و نفقه و بدهی‌مالی هستند.

استان یزد یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد که ۸۵ درصد آنها در ۲۱ شهر و بقیه در مناطق روستایی و عشایری و آبادی‌ها زندگی می‌کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =