هویت انقلابی ملت ایران دهه فجر به رخ جهانیان کشیده می شود

ایلام- ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی ایلام گفت: دهه فجر فرصتی مناسب برای نشان دادن اعتقاد راسخ به نظام بوده و در این ایام هویت اصیل انقلابی ملت ایران به رخ جهانیان کشیده خواهد شد .

حجت الاسلام محمد فتاحی روز چهارشنبه در نشست اعضای کارگروه هیئات مذهبی و تشکل های دینی ستاد دهه فجر استان افزود: بر این اساس بهره گیری از تمام ظرفیت ها برای فراهم شدن زمینه حضور و فعالیت های مردمی در اجرای برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ضرورت دارد.


وی ادامه داد: دهه فجر همواره فرصتی مناسب برای تبیین و تشریح عملکرد و کارنامه درخشان نظام در طول سالهای سپری شده از عمر این نهضت عظیم و الهی بوده که همواره باید از آن بهره برد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی ایلام با اشاره به وقایع اخیر به ویژه ترور و به شهادت رساندن سپهبد شهید قاسم سلیمانی و استقبال بی نظیر مردم در مراسم تشییع پیکرهای مطهر شهدای جبهه مقاومت گفت: هر زمان که حرکتی انقلابی از سوی ملت ایران خلق می شود دشمنان سعی در کمرنگ و بی اثر جلوه دادن آن دارند.

فتاحی تاکید کرد: بی تردید حضور میلیونی و غرورآفرین ملت ایران در برنامه های تشییع پیکر مطهر شهدای جبهه مقاومت لرزه بر اندام نظام استکباری انداخت.

وی با اشاره به اجرای برنامه های ویژه گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: بمنظور بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی برنامه هایی با رویکرد مشارکت و حضور فعال تشکلهای دینی و هیات مذهبی در سطح استان اجرا می شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی ایلام برگزاری محافل انس با قرآن ، شب شعر ، جلسات تبیین اهمیت فرهنگ مقاومت و برپایی نمایشگاههای مختلف هنری را از جمله تدابیر و تمهیدات این کارگروه عنوان کرد.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام نیز در این نشست با اشاره به تشکیل ۲۱ کارگروه تخصصی در قالب ستاد بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: به مانند سالهای گذشته برنامه های امسال نیز با محوریت اقشار مختلف مردم برگزار می شود.

حجت الاسلام علی چراغی پور بر ضرورت فراهم آوردن زمینه های لازم بمنظور کسب آشنایی هر چه بیشتر جامعه با مبانی و پیام های انقلاب اسلامی و حضور فعال در مراسم بزرگداشت سالگرد پیروزی این نهضت الهی تأکید کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =