دولت و بخش خصوصی در کنار هم آرامش جامعه را رقم می‌زنند

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: بخش خصوصی این استان، دولت را به طور ویژه در ایجاد آرامش، کمک کرده است و برخی به اشتباه تصور می‌کنند که آرام بودن جامعه فقط بر عهده دولت است در حالی که مردم و بخش خصوصی نیز درکنار دولت این آرامش را رقم می‌زنند.

فتح‌الله حقیقی روز چهارشنبه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، افزود: حجم سرمایه‌گذاری صنعتی استان زنجان در سال جاری بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان است که در وضعیت کنونی کشور با همکاری بخش خصوصی بوده و موجب برقراری آرامش در استان شده است.

وی تصریح کرد: در شرایط کنونی کشور، برای ایجاد آرامش در جامعه و انجام امور در کمترین زمان ممکن، خود مدیران باید به مسائل مختلف ورود پیدا کنند و نیازی به ارجاع به بدنه نیست.

حقیقی اظهار داشت: موارد مطرح شده در این جلسه از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به عنوان مصوبه در نظر گرفته شده و با همکاری امور مالیاتی استان برای حمایت از بخش خصوصی و واحدهای تولیدی اجرا شود.

وی با بیان اینکه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، کمیته‌های کارشناسی ذیل خود را دارد، گفت: این کمیته‌ها با تاکید رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور و با حضور نمایندگان دادستانی و اطلاعات، فعال‌تر شده و تشکیل جلسه دهند تا خروجی مطلوبی برای رونق اقتصادی استان داشته باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =