دومین محموله امدادی خراسان جنوبی به سیستان‌ و بلوچستان ارسال شد

بیرجند - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان جنوبی از ارسال دومین محموله کمک‌های این جمعیت در قالب بسته‌های غذایی به مناطق سیلزده سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی محمدرحیم شهریاری روز سه‌شنبه گفت: دومین محموله امدادی به تعداد یک هزار بسته غذایی ۷۲ ساعته، ۸۰۰ قوطی کنسروجات، یک هزار و ۵۰۰ بسته حبوبات و ۲۰۰ قوطی روغن به مناطق سیلزده این استان ارسال شده است.

وی افزود: بسته‌های ۷۲ ساعته نیز شامل اقلامی از جمله برنج، روغن، حبوبات، قند و شکر، کنسروجات و خرمای خشک برای چهار نفر بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: مردم خراسان جنوبی همواره در کمک به همنوعان خود پیشتاز بوده‌اند و کارنامه درخشانی در این زمینه دارند.

وی گفت: سیل اخیر خسارت‌های زیادی را در برخی مناطق استان سیستان و بلوچستان به بار آورده است و مردم نوعدوست استان و ایران اسلامی می‌توانند کمک‌های نقدی خود را برای سیلزدگان این استان از طریق شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد همه بانک‌ها واریز کنند.

شهریاری با اشاره به آمادگی شعب و پایگاه‌های جمع آوری کمک‌های مردمی هلال احمر در استان گفت: هموطنان می‌توانند پتو، موکت، زیرانداز نو و غیر مستعمل، ست بهداشتی و مواد غذایی بسته بندی شده را به این اماکن تحویل دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =