۲۴ دی ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۰۹
کد خبرنگار: 2239
کد خبر: 83634384
۰ نفر

برچسب‌ها

هزینه های نگهداری کرج بالا است

کرج - ایرنا -  عضو شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به وضعیت برخی پروژه های عمرانی گفت : هزینه اجرای پروژه ها و خدمات این کلانشهر بالا است.

عباس زارع عضو شورای اسلامی شهر کرج  روز سهشنبه در نشست با مسوولان سازمان نظام مهندسی البرز افزود:  از نظر منظر اجتماعی باید پاسخگوی برخی کاستی ها و مشکلات ظاهری شهر

باشیم.

وی ادامه داد : برخی معابر و تقاطع های غیر همسطح شهر کرج مورد انتقاد مردم است که  نسبت به اجرای پروژه ها باید مسوولانه عمل کرد و  جامعه مهندسی البرز نقش خود را به نحو مطلوب در این حوزه ایفا نماید.

زارع تاکید کرد که پرداختن به وظایف در امور شهری طبق ضوابط و آیین نامه ها از نوقص می کاهد و بار انتقادهای اجتماعی را کاهش می دهد.

وی گفت: مطالبه گری موضوع دیگری است که در حوزه مدیریت شهری کرج باید مورد توجه قرار گیرد.

تشکیل شناسنامه فنی ساختمان ها از موضوعاتی بود که زارع به آن اشاره کرد.

وی بیان داشت: یکی از ایرادات  مجموعه مدیریت شهری کرج این است  که به شدت هزینه ها گران تمام می شود و باید سازوکاری باشد که هزینه نگهداری شهر را کاهش دهیم.

این عضو شورا گفت : هرسال بر میزان متمم بودجه در کرج اضافه می شود که بیانگر گرانی خدمات است .

لزوم صدور شناسنامه فنی برای بناها

احد رسولی عضو شورای اسلامی شهر کرج نیز گفت : صدور شناسنامه فنی و ملکی برای ساخت و  سازهای کرج ضروری است .

وی افزود: باید ساخت و ساز توسط متخصصان انجام شود،  مهندسان ناظر گزارش های مراحل مختلف ساخت و سازها را بهتر است به صورت همزمان ارسال کنند.

وی اتخاذ روش های مناسب برای ساخت وسازهای بالای پنج هزار متر مربع بنا  را در کرج ضروری دانست  و افزود: در این بخش با مشکلاتی مواجه هستیم .

رسولی گفت : مصوبه  مناسب سازی معابر کرج اجرایی شده و اکنون تمام دستگاه های متولی در حال اجرا و نظارت هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =