نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان گشایش یافت

اصفهان- ایرنا- هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان با حضور جمعی از مسوولان کشوری و استانی در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی این شهر گشایش یافت.

این نمایشگاه از روز ۲۴ تا ۲۷ دی‌ماه در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان دایر است، ۹۵ شرکت از هشت استان تهران، اصفهان، البرز، چهارمحال و بختیاری، زنجان، فارس، قزوین و قم را میزبانی می‌کند.

بسیاری از شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه تولیدکننده و واردکننده سیستم‌های تهویه مطبوع و رادیاتورهای پانلی، تاسیسات صنعتی ساختمان، انواع تجهیزات ساختمان، دستگاه‌های تصفیه آب و پمپ‌های آب و لوله و اتصالات هستند که به ارایه توانمندی‌ها، محصولات، کالاها و خدمات خود می‌پردازند.

همچنین یک شرکت از کشور چین در این نمایشگاه حضور یافته است.

بر اساس آمار مقایسه‌ای موجود، نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان در سال‌جاری ۳۵ درصد از نظر تعداد مشارکت‌کنندگان و ۵۲ درصد از نظر مساحت زیر پوشش نسبت به دوره گذشته رشد دارد.

نمایشگاه سال گذشته در چهار هزار و ۵۰۰ مترمربع برگزار شد که این میزان در سال‌جاری به بیش از ۹ هزار مترمربع رسید؛ از سویی سال گذشته ۷۰ مشارکت‌کننده در نمایشگاه حاضر بودند که این میزان در سال‌جاری به ۹۵ مشارکت‌کننده افزایش یافت.

علاقه‌مندان می‌توانند روزانه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ به محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =