موسوی در تیم منتخب نیم‌فصل لیگ والیبال لهستان

تهران- ایرنا- لژیونر والیبال ایران، در تیم منتخب نیم‌فصل نخست لیگ والیبال لهستان قرار گرفت.

سه روز دیگر مسابقات لیگ والیبال لهستان (پلاس لیگا) دوباره آغاز می‌شود. این مسابقات از حدود یک ماه پیش وارد تعطیلات نیم‌فصل شد و برخی از بازیکنان که تیم‌های ملی کشور آنها در رقابت‌های انتخابی المپیک حضور داشتند، برای شرکت در این مسابقات به اردوهای ملی پیوستند.

سید محمد موسوی و میلاد عبادی‌پور که در تیم‌های اولشتین و اسکرا بلهاتوف لهستان بازی می‌کنند، در مدت تعطیلات لیگ لهستان، تیم ملی ایران را در مسابقات انتخابی المپیک همراهی می‌کردند. این ۲ بازیکن امروز (سه شنبه) پس از کسب سهمیه المپیک، به لهستان رسیدند تا تیم‌های باشگاهی خود را در ادامه مسابقات فصل همراهی کنند.

عبادی‌پور سومین فصل حضور در تیم اسکرا را پشت سر می‌گذارد و حالا به یکی از بازیکنان کلیدی این تیم تبدیل شده است. موسوی هم که برای نخستین بار در تیمی خارج از ایران بازی می‌کند، عملکرد درخشانی در این فصل داشته و در تیم منتخب نیم‌فصل نخست پلاس لیگا هم قرار گرفت.

موسوی بهترین مدافع میانی لیگ لهستان است. این بازیکن بالاترین میانگین کسب امتیاز با دفاع روی تور را دارد و در میان مدافعین روی تور هم امتیازآورترین بازیکن مسابقات است. این بازیکن در تیم منتخب هفته‌های اول، دوم، هفتم و هشتم نیز قرار گرفته بود.

عبادی‌پور هم در تیم منتخب هفته‌های پنجم و دهم لیگ والیبال لهستان قرار گرفته بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =