دلجویی استاندار و  امام جمعه کرمان از خانواده شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی

کرمان - ایرنا - استاندار و امام جمعه کرمان به همراه جمعی از مسئولان این استان با حضور در منزل پدر دکتر شهید امیرحسین قاسمی از شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی ضمن دلجویی و ابراز همدری با خانواده ایشان ، نسبت به جایگاه و شخصیت والای این نخبه علمی کشور و استان ادای احترام کردند.

 دکتر کیانوش قاسمی پدر این شهید بزرگوار در این دیدار با اشاره به جنبه های فردی و شخصیتی شهید دکتر امیر حسین قاسمی گفت: وی بسیار انسان دوست، گشاده رو، خیّر، دست و دلباز و انسان بسیار خاصی بود که اصلا از کسی دلخور نمی شد و وجود چنین انسان های متعهد و متخصصی برای این مملکت بسیار مفید است.
وی با قدردانی از همراهی و همدردی مسئولانین با خانواده های سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی تصریح کرد: حضور مسئولان  موجب تسکین آلام داغ دیدگان می شود و امیدواریم چنین اتفاقاتی باعث ایجاد آسیب های اجتماعی و ایجاد رنج و غم برای جامعه نشود.

وی تصریح کرد: برای داشتن جامعه قوی به انسانهای دانشمند و بنیه قوی علمی نیاز داریم.
 در حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی در صبح ۱۸ دی ماه  حوالی صبا شهر استان تهران  ۳ نفر از اهالی کرمان  بنام‌های دکتر امیر حسین قاسمی، دانشجوی نخبه پزشکی و فرزند دکتر کیانوش قاسمی، متخصص اعصاب و روان، زهرا حسنی سعدی به همراه همسرشان نیز در این هواپیما حضور داشتند.

زهرا حسنی سعدی دانش آموخته کارشناسی فیزیک دانشگاه صنعتی شریف فرزند شهید حجت الاسلام حسنی سعدی فرمانده اسبق بسیج استان کرمان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =