«گل‌محمدی» با بُرد آغاز کرد

تهران- ایرنا- تیم فوتبال پرسپولیس در اولین حضور یحیی گل‌محمدی روی نیمکت خود در دیداری دوستانه به برتری رسید.

تیم فوتبال پرسپولیس در اولین روز کاری یحیی گل‌محمدی در این تیم در دیداری دوستانه به مصاف تیم دسته اولی بادران تهران رفت که موفق شد در این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شود.

در این دیدار که از ساعت ۱۲ در زمین چمن هما برگزار شد، تیم فوتبال پرسپولیس با ترکیب علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، وحید امیری، احمد نوراللهی، محسن ربیع‌خواه، مهدی شیری، محمد نادری، مهدی ترابی، کمال کامیابی‌نیا و علی علیپور به میدان رفت.

محمد حسن انصاری‌فرد مدیرعامل تیم فوتبال پرسپولیس که پیش از شروع بازی یحیی گل‌محمدی را به اعضای تیم به عنوان سرمربی جدید معرفی کرد، هم از روی نیمکت در کنار بازیکنان نظاره‌گر این بازی بود.

مرتضی کرمانی مقدم پیشکسوت پرسپولیس هم که به عنوان مربی در تیم بادران مشغول فعالیت است، خوش و بش گرمی با اعضای این تیم داشت و در دیدار با گل‌محمدی حضور او در پرسپولیس را به وی تبریک گفت.

پیش از آغاز بازی شجاع‌خلیل‌زاده دچار مصدومیت جزئی شد، اما در نهایت مشکل این بازیکن جدی نبود و به تمرین بازگشت.

کریستین اوساگونا مهاجم جدید تیم پرسپولیس امروز برای اولین بار در تمرین این تیم حاضر شد و همراه با سایر بازیکنان به تمرین پرداخت.

سیامک نعمتی بازیکن مصدوم پرسپولیس هم امروز با لباس شخصی این تمرین را تماشا کرد.

حمید مطهری یکی از دستیاران یحیی گل‌محمدی هم در محل تمرین حضور پیدا کرد و با بازیکنان خوش و بش کرد.

در نیمه دوم هم نفراتی مانند پرسپولیس نیمه دوم با ترکیب امیر حسین بیات، مهدی شیری، سیدجلال حسینی، احسان حسینی، محمد انصاری، سعید حسین پور،   مهدی عبدی، امید عالیشاه، آریا برزگر و اوساگونا برای پرسپولیس به میدان رفتند.

این دیدار در نهایت با برتری ۲ بر صفر پرسپولیس به پایان رسید و و مهدی ترابی و مهدی عبدی گلزنان پرسپولیس در این دیدار بودند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =