تیم‌های فوتبال و فوتسال زنان وچان و ملی حفاری جریمه شدند

تهران- ایرنا- کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تیم فوتبال زنان وچان کردستان و تیم فوتسال ملی حفاری اهواز را به دلیل اهانت به داوری جریمه نقدی و و سرپرست و بازیکن این تیم‌ها را محروم کرد.

دیدار تیم‌های فوتسال نامی نو اصفهان و ملی حفاری اهواز از سری رقابت‌های لیگ برتر برگزار شد و «منیژه زیبا» سرپرست تیم ملی حفاری تخلفاتی مبنی بر اعتراضات مکرر و استفاده از الفاظ نامناسب نسبت به داوران بعد از اتمام مسابقه انجام داد. وی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت پنج میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

«طاهره مهدی پور» دروازبان تیم ملی حفاری اهواز نیز بعد از اتمام مسابقه رفتار غیر ورزشی با داوران داشته و به آنها اهانت کرده است. وی به ۲ جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید پنج میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای در خصوص محرومیت قابل تجدید نظر و در خصوص جریمه نقدی قطعی است.

مسابقه تیم‌های وچان کردستان و زاگرس شیراز از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال برگزار شد و «سمیرا محمدپور» بازیکن تیم وچان کردستان تخلفاتی مبنی بر اهانت داور انجام داد که اخراج او منجر شد.

وی به مدت ۲ جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید پنج میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای در خصوص محرومیت قابل تجدید نظر و در خصوص جریمه نقدی قطعی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =