۲۴ دی ۱۳۹۸،‏ ۸:۰۵
کد خبرنگار: 2062
کد خبر: 83633060
۰ نفر

برچسب‌ها

عناوین روزنامه‌های خراسان رضوی در ۲۴ دی ماه

مشهد- ایرنا- روزنامه‌های خراسان رضوی روز سه‌شنبه بیست و چهارم دی ماه ۱۳۹۸ مطالب متنوعی منتشر کردند که عنوان‌های برجسته آن‌ها مرور می‌شود.

روزنامه خراسان:

این روزنامه تیتر و عکس نخست خود را به سیل در استان سیستان و بلوچستان اختصاص داد و با روتیتر "استاندار: سیل زدگان سیستان و بلوچستان نیاز به حمایت ملی دارند"، عنوان "سرزمین رستم پنجه در پنجه سیل" را منتشر کرد.

ویژه‌نامه خراسان رضوی:

این ویژه‌نامه با روتیتر "شورای شهر مشهد لایحه حمایت از احداث و تکمیل باغ موزه دفاع مقدس را تصویب کرد" در تیتر نخست خود نوشت: مصوبه ۴.۷ میلیاردی برای باغ موزه دفاع مقدس

عکس نخست ویژه‌نامه خراسان رضوی نیز با عنوان "پایان تلخ" تصویری از یحیی گل‌محمدی و رفتن او از مربی‌گری تیم فوتبال شهرخودرو است.

روزنامه قدس:

این روزنامه با روتیتر "رهبران گروه‌های مقاومت هم قسم شدند"، عنوان "گام دوم برای اخراج آمریکا از عراق" را برای تیتر نخست خود انتخاب کرد.

عکس نخست روزنامه قدس نیز با عنوان "آغاز عملیات خدمات‌رسانی آستان قدس رضوی به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان"، تصویری از وقوع سیل در مناطق مختلف این استان است.

ویژه‌نامه قدس خراسان رضوی: 

این ویژه‌نامه در تیتر نخست خود نوشت: پیاده‌رو فروشی، پا گذاشتن روی حق شهروندان

عکس نخست ویژه‌نامه قدس خراسان رضوی نیز با عنوان "دستاوردهای علمی باید مشکلات بومی را حل کند"، تصویری از پژوهشگر مشهدی مخترع آمبولانس برقی است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =