منزوی: می ترسم ایمیل های باشگاه استقلال را چک کنم

نایب رییس هیات مدیره باشگاه استقلال ضمن اشاره به اینکه به زودی از خرید کامرونی این تیم رونمایی می شود، گفت: متاسفانه روزی نیست که از فیفا شکایتی به ما نرسد به همین دلیل می ترسم ایمیل های باشگاه را چک کنم.

کامران منزوی در یک گفت و گوی تلویزیونی با اشاره به پیوستن آیاندا پاتوسی به فولاد خوزستان گفت: همان اتفاقی که برای اوساگونا و حضور او در پرسپولیس رخ داد برای ما و فولاد و پاتوسی رخ داد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پیشنهاد فولاد بهتر از استقلال بوده است یا خیر، اضافه کرد: ما تمام کارهای لازم را انجام دادیم و حتی با تیم آفریقایی هم که مالک این بازیکن است به توافق رسیدیم. حتی اعلام کردیم مبلغ بیستری پرداخت می‌کنیم که او را قطعی در اختیار بگیریم اما به این خاطر که پیشنهاد فولاد بهتر بود، صبح بیدار شدیم و دیدیم که او به فولاد رفته است.

وی تاکید کرد: یک بازیکن کامرونی است که به زودی به تهران می‌آید و به زودی از او رونمایی می‌کنیم. کمبود بازیکن نداشتیم. تنها در مورد رضایت‌نامه با مرتضی تبریزی مشکل داریم. باشگاه استقلال یک ملیارد و هشتصد میلیون بابت این بازیکن به ذوب‌آهن پرداخت کرد.

منزوی در مورد سجاد آقایی و علی دشتی نیز گفت: برای سجاد آقایی به منظور حضور در نساجی رضایت نامه صادر کردیم اما تصمیم بر این شد که وی در استقلال بماند. علی دشتی هم با ما ادامه خواهد داد.

وی در مورد بحث حضور آنتونی استکوس در استقلال خاطرنشان کرد: هنگامی که متوجه شدیم این بازیکن با تراکتور قرارداد دارد به سراغ او نرفتیم.

وی در مورد شرایط هروویه میلیچ هم گفت: میلیچ مشکلی با استقلال ندارد. مشکل او خانوادگی است و امیدواریم که به زودی این مشکل حل شود.

منزوی در مورد جذب سعید آقایی خاطرنشان کرد: این حق سپاهان بود شروطش را بگوید. اما من در جریان خیلی از مسائل نبودم. برای مثال من هنوز قرارداد استراماچونی و پاتوسی را ندیدم و در مورد این بازیکن هم آنها حرفهایشان را زدند. ما پیگیر هستیم ببینیم چگونه اخبار به بیرون می‌رود.

نایب رییس هیات مدیره باشگاه استقلال اضافه کرد پرسپولیس هم مشابه آنچه برای ما رخ داد را تجربه کرد اما فشار جریان سازی شده علیه ما بود که اگر یاری خدا نبود تمام ما زیر آن فشارها له شده بودیم. در هفته گذشته ١٠ میلیارد به بازیکنان پرداختی داشتیم. هیچ مربی و بازیکنی بدون درخواست مجیدی به تیم اضافه نشده است.

وی در پایان گفت: متاسفانه می‌ترسم ایمیل ‌های باشگاه را چک کنم زیرا روزی نیست که شکایتی از فیفا به دست ما نرسد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =