همدانی از معاونت استقلال انصراف داد

تهران- ایرنا- «ستار همدانی» از حضور در سمت معاونت باشگاه استقلال انصراف داد.

بعد از استعفای جواد زرینچه از سمت سرپرستی استقلال، این سمت به ستار همدانی رسید اما وی پس از انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی آبی‌پوشان با انتشار بیانیه‌ای از سرپرستی این تیم کناره‌گیری کرد.

دلیل این کناره‌گیری اختلاف نظر با سرمربی استقلال عنوان شده است.

فرهاد مجیدی که اعتقاد داشت می‌خواهد با سرپرست دلخواه خود کار کند، سعید رمضانی را به مدیران باشگاه استقلال معرفی کرد.

در نهایت با موافقت اسماعیل خلیل‌زاده، رمضانی حکم سرپرستی استقلال را دریافت کرد.

باشگاه استقلال امروز در سایت رسمی خود خبر از انتصاب همدانی به عنوان اقتصادی معاون باشگاه داد.

همدانی که از اتفاقات افتاده در استقلال ناراضی به نظر می‌رسد با انتشار بیانیه‌ای در صفه شخصی خود از حضور در باشگاه استقلال انصراف داد.

در متن بیانیه همدانی آمده است:«سلام و درود فراوان بر خانواده بزرگ استقلال، به ویژه هواداران شریف این تیم که شایسته بهترین‌ها هستند. امروز از طریق سایت‌های خبری مطلع شدم که از سوی مدیریت باشگاه استقلال به‌عنوان معاون اقتصادی باشگاه منصوب شده‌ام. بدین‌وسیله اعلام می‌کنم، با وجود اینکه همیشه خدمت به باشگاه و تیم محبوبم را وظیفه خود دانسته و می‌دانم، اما در مقطع کنونی، شرایط به گونه‌ای فراهم‌ نیست که بتوانم خدمتی انجام دهم و همین که بنده، عضو کوچکی از تیم بزرگ استقلال هستم، بزرگ‌ترین سمت و جایگاه خواهد بود. به همین علت ضمن تقدیر از حسن اعتماد مجدد هیات مدیره محترم و مدیریت باشگاه ‌استقلال، از صمیم قلب آرزوی موفقیت برای تیم عزیزمان را دارم. ان‌شاءالله که‌ شاهد موفقیت و ‌شادی دل میلیون‌ها هوادار تیم محبوب‌مان باشیم.»

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =