انصاری‌فرد: برای انتخاب گل‌محمدی فشار و توصیه‌ای در کار نبود

تهران ایرنا- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه گفته‌ می‌شود انتخاب یحیی گل‌محمدی با فشار و توصیه‌ بوده، گفت: این مسائل صحت ندارد. هیچ فشار و توصیه‌ای در کار نبود و برای دریافت رضایت نامه سرمربی تیم‌مان مبلغ قابل توجه‌ای را پرداخت کردیم.

«محمد حسن انصاری‌فرد» درباره انتخاب «یحیی‌گل‌محمدی» به عنوان سرمربی پرسپولیس اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس سه گزینه برای جانشینی کالدرون داشت اما در نهایت تصمیم گرفتیم یحیی گل‌محمدی را انتخاب کنیم.

وی افزود: یحیی گل‌محمدی ایرانی است، سابقه حضور در پرسپولیس را دارد و در تیم‌هایی که مربیگری کرده نتایج خوبی را گرفته است و تمامی شرایط لازم را برای حضور بر روی نیمکت تیم ما را داشت.

مدیرعامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: قرارداد گل‌محمدی با باشگاه پرسپولیس به مدت یک فصل و نیم است. در حال حاضر مشغول مذاکره با مدیر برنامه‌های وی هستیم و پس از رسیدن به توافق مورد نظر مالی، او به باشگاه خواهد آمد تا قراردادش را به طور رسمی امضا کند.

انصاری‌فرد درباره اینکه گفته‌ می‌شود برای حضور گل‌محمدی در پرسپولیس فشارها و توصیه‌هایی وجود داشت، اعلام کرد: این مسائل صحت ندارد. هیچ فشار و توصیه‌ای در کار نبود و برای دریافت رضایت نامه سرمربی تیم‌مان مبلغ قابل توجه‌ای را پرداخت کردیم.

وی در پاسخ به این پرسش که اگر مسوولان فدراسیون فوتبال یحیی گل‌محمدی را برای سرمربیگری تیم ملی انتخاب کنند، باشگاه پرسپولیس چه تصمیمی خواهد گرفت، تصریح کرد: ما وی را بعد از تلاش‌های زیادی انتخاب کردیم و به امید خدا مسوولان فدراسیون فوتبال مربی دیگری برای تیم ملی در نظر بگیرند.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد وضعیت گابریل کالدرون نیز گفت: او باید موضع خودش را مشخص کند، باشگاه پرسپولیس در حال حاضر  در زمان نقل و انتقالات است. یک بازیکن مد نظر ماست و یک بازیکن آزاد هم جذب خواهیم کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =