پرز: «زیدان» هدیه‌ای از طرف خدا است

تهران- ایرنا- «زین الدین زیدان» نخستین جام خود را به همراه رئال مادرید پس از بازگشت به نیمکت این تیم تصاحب کرد و «فلورنتینو پرز» مرد فرانسوی را غرق در تمجید و ستایش کرد.

زیدان در تمام فینال‌هایی که در کسوت سرمربی روی نیمکت رئال نشسته پیروز بوده و پیروزی مقابل اتلتیکو مادرید در فینال سوپرچام اسپانیا، آمار وی را به عدد رشک برانگیز ۹ رساند.

کهکشانی‌ها پس از تساوی مقابل اتلتی در ۱۲۰ دقیقه، در ضربات پنالتی با نتیجه چهار بر یک شاگردان «دیگو سیمئونه» را مغلوب کردند.

پرز پس از این موفقیت اظهار داشت: زیدان جام‌های زیادی دارد و برای او بسیار خوشحالیم. امیدوارم این افتخارات بیشتر و بیشتر شود. زیدان با رئال مادرید روابط عاشقانه‌ای دارد. او تصمیم گرفت یک سال استراحت کند و دوباره با قوای احیا شده بازگشت.

وی ادامه داد: زیدان یک هدیه از بهشت و جانب خدا است. ما بدون بازیکنان بزرگی همچون «ادن هازارد»، « کریم بنزما» و «گرت بیل» به جده آمدیم اما زیدان توانست تیم را جمع کند و جام را به مادرید بیاورد. فکر می‌کنم بعد از کمی لغزش حالا دوباره خودمان و راهمان را پیدا کرده‌ایم. بازیکنان جدید به تیم وارد شده اند که قادرند قدرت مضاعفی به تیم بدهند و حالا در مسیر درست قرار داریم.

پرز در ادامه با تمجید از «تیبو کورتوآ» که در ضربات پنالتی موفق به مهار چند ضربه شد، گفت: کورتوآ را به رئال آوردیم چون باور داریم که او بهترین گلر جهان است و در این بازی این موضوع را ثابت کرد. او یکی از مهره‌های کلیدی ما در پیروزی بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =