انصاری‌فرد: بازیکنان جدید با نظر سرمربی جذب شدند

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: اسامی بازیکنان جدید در اخیار «یحیی گل‌محمدی» قرار گرفته و با نظر او جذب شده‌اند.

«محمدحسن انصاری‌فرد» روز دوشنبه در خصوص جذب مهاجم جدید در پرسپولیس اظهار داشت: «کریستین اوساگونا» امروز به پرسپولیس پیوست و باید در این ارتباط از رفتار بسیار حرفه‌ای «سعید آذری» مدیرعامل باشگاه فولاد تشکر کنم.

وی افزود: پیش از جذب این بازیکن و مذاکره با سایر گزینه‌های مد نظر، اسامی آنها را در اختیار گزینهای سرمربیگری تیم به ویژه «یحیی گل‌محمدی» سرمربی جدید پرسپولیس قرار دادیم. یک مهاجم دیگر نیز مد نظر ما قرار دارد که احتمالا امروز قرارداد او هم به امضا می‌رسد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد بازگشت «افشین پیروانی» به این تیم گفت: او مدیر تیم فوتبال است و آنقدر به تیم خود علاقه دارد که در زمان کالدرون حاضر شد از این مسوولیت کنار برود.

وی تاکید کرد: امروز شاید پرسپولیسی‌ترین تیم این چند سال را در اختیار داریم که از شخص من به عنوان مدیرعامل در این تیم بازی کرده تا سرمربی تیم که سال‌ها پیراهن پرسپولیس را به تن کرده است.

انصاری‌فرد ادامه داد: با توجه به فشاری که سمت باشگاه بود و کالدرون به ما خبری نداده بود، با لطف خدا توانستیم در این دو روز برای جذب بازیکن و سرمربی انتخاب‌هایی را انجام دهیم که مورد رضایت هواداران است و اطیمنان داریم با این کادر فنی و بازیکنان می‌توانیم قهرمانی چهارم را به دست بیاوریم. باید از مجموعه شهرخودرو که همکاری خوبی با ما داشتند تشکر کنم. در این زمان سخت بود که سرمربی از لیگ برتر به تیم دیگری برود. رقم قرارداد با حضور مدیر برنامه‌های ایشان اعلام خواهد شد و ما تا اینجای کار پول رضایت‌نامه گل محمدی را از شهرخودرو پرداخت کردیم. مدت قرارداد یک سال و نیم است.

مدیرعامل پرسپولیس عنوان کرد: انتخاب کادر فنی با سرمربی تیم است ما در جلسه‌ای که با گل محمدی خواهیم داشت در این رابطه صحبت خواهیم کرد اما بعید می‌دانم که گل محمدی، باقری را نخواهد چون او برای تیم زحمت کشیده و فکر نمی‌کنم در این رابطه مشکلی باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =