مهلت ارسال اثر به جشنواره داستان کوتاه «خاتم» تمدید شد

تهران- ایرنا- دبیرخانه پنجمین جشنواره «خاتم» با موضوع داستان کوتاه ویژه پیامبر رحمت(ص) اعلام کرد: مهلت ارسال آثار به این دوره جشنواره تا سی‌ام بهمن ماه ۱۳۹۸ تمدید شد.

به گزارش روز دوشنبه دبیرخانه جشنواره خاتم، آیین اختتامیه این دوره جشنواره و تقدیم جوایز همزمان با ایام ماه مبارک شعبان سال آینده (اردیبهشت ۱۳۹۹) برگزار خواهد شد.

آخرین مهلت ارسال اثر به این جشنواره ۳۰ دی ماه بود.
این دبیرخانه در مورد جوایز پنجمین دوره جشنواره خاتم نیز اعلام کرد: به نویسندگان سه اثر برتر در هر یک از دو حوزه «کودک و نوجوان» و «بزرگسال» به ترتیب ۱۲۰، ۸۵ و ۶۰ میلیون ریال به همراه دیپلم افتخار اهدا خواهد شد.

مصطفی رحماندوست، محسن پرویز، محمدرضا سنگری، حمیدرضا شاه آبادی، مجتبی رحماندوست، مجید قیصری و زهرا زواریان بعنوان اعضای هیأت علمی و مجید قیصری بعنوان دبیر علمی پنجمین جشنواره خاتم هستند.
دفتر نشر فرهنگ اسلامی با همکاری موسسه شهر کتاب، نهاد کتابخانه های عمومی کشور، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مجمع ناشران انقلاب اسلامی پنجمین دوره جشنواره خاتم را برگزار می کند.

فراخوان پنجمین جشنواره داستان کوتاه خاتم ویژه پیامبر رحمت اوایل خرداد ماه منتشر شد. که براساس آن موضوع داستان ارسالی به جشنواره باید با الهام از ویژگی‌های شخصیتی و سیرۀ حضرت رسول اکرم (ص) با توجه به نیازهای مخاطب و شرایط امروز جهان و مستند به اسناد و روایات معتبر باشد.

تألیف و ارسال آثار برای همۀ گروه‌های سنی، پیروان همة ادیان و مذاهب و به زبانهای مختلف آزاد اعلام شد.

آثاری که تنها از طریق پست و یا از طریق پایگاه اینترنتی جشنواره در فرمت‌های doc.docx و pdf به همراه نشانی دقیق پستی و الکترونیک، شماره تلفن ثابت و همراه و شرح حال کوتاهی از نویسنده ارسال شود، به بخش مسابقه راه می‌یابند.

آثاری به مسابقه راه می‌یابند که قبلاً منتشر نشده و یا در سایر مسابقات ارائه نشده باشند. آثار ارسالی عودت داده نخواهد شد.

 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =