تمرین تیم امید تحت تاثیر صحبت‌های استیلی و نورافکن

تهران- ایرنا- اولین تمرین تیم فوتبال امید بعد از شکست مقابل کره جنوبی امروز و تحت تاثیر صحبت‌های حمید استیلی سرمربی و امید نورافکن کاپیتان این تیم برگزار شد.

در ابتدای این تمرین که از ساعت ١٦:٣٠ آغاز شد، حمید استیلی در جمع اعضای تیم امید گفت: همه ما از نتیجه بازی دیروز ناراحتیم اما می‌دانیم لیاقتی بیش از این داشتیم. من به توانایی شما شک ندارم و ایمان دارم بسیاری از شما ترکیب تیم ملی فوتبال ایران را شکل خواهید داد.

وی افزود: مساله مهم این است که اتحاد و انسجام خودمان را حفظ کنیم. ما با شکست چین می‌توانیم صعود کنیم و این بازی سرنوشت‌سازی است که در پیش داریم. می‌دانیم مدت زیادی کنار هم نبودیم و فرصتی بیش از این نداشتیم در حالی که قدرت و آمادگی حریفان را دیدید. از شما می‌خواهم تا آخرین لحظه متحد و همدل کنار هم باشیم و برای موفقیت تلاش کنیم.

بعد از صحبت‌های حمید استیلی امید نورافکن کاپیتان تیم امید هم از بازیکنان خواست با تمام وجود برای موفقیت و جبران نتیجه در آخرین بازی گروه تلاش کنند.

تمرین تیم امید امروز به مدت ٦٠ دقیقه برگزار شد، بازیکنان حاضر در ترکیب روز گذشته ریکاوری سبکی را پشت سر گذاشتند و سایر نفرات برنامه سبکی را در دستور کار داشتند.

سومین بازی تیم امید روز چهارشنبه برابر تیم المپیک چین ساعت ١٧:١٥ به وقت محلی و ۱۳:۴۵ دقیقه به وقت تهران برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha