باقری: گل‌محمدی بخواهد در پرسپولیس می‌مانم

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر گل‌محمدی بخواهد در پرسپولیس خواهم ماند و به فعالیتم ادامه خواهم داد چرا که برای من موفقیت و سرافرازی تیم محبوبم از هر چیز دیگری مهم‌تر است.

«کریم باقری» روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: «یحیی گل‌محمدی» به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شده است و بابت این اتفاق به او تبریک می‌گویم و امیدوارم بتواند روزهای خوبی را برای قرمزپوشان تهرانی رقم بزند.

وی افزود: اگر گل‌محمدی بخواهد در پرسپولیس خواهم ماند و به فعالیت خودم ادامه خواهم داد چرا که برای من موفقیت و سرافرازی تیم محبوبم از هر چیز دیگری مهم‌تر است.

مربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: من همواره گفته‌ام یک پرسپولیس هستم و اگر در این تیم حضور داشته باشم با تمام وجود کمک خواهم کرد و اگر هم در این تیم حضور نداشته باشم برای قرمزپوشان آرزوی موفقیت می‌کنم.

باقری تصریح کرد: پرسپولیس در نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر کار سختی پیش رو خواهد داشت اما شایستگی آن را دارد که بتواند همچون نیم فصل اول به موفقیت برسد.

وی تاکید کرد: به طور حتم همه مجموعه پرسپولیس تلاش خواهند کرد تا با نتایجی که در مسابقات پیش رو کسب می‌کند شادی را برای هواداران به ارمغان آورد.

مربی پرسپولیس در پایان گفت: کالدرون در نیم فصل اول برای پرسپولیس زحمت کشید و حالا از این تیم جدا شده است و برایش آرزوی مو فقیت می‌کنم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =