۷ بهمن آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه‌ای ابوذر است

بیرجند - ایرنا - مسؤول سازمان بسیج رسانه خراسان جنوبی گفت: جشنواره رسانه‌ای ابوذر در ۲ بخش موضوعی و ویژه برگزار می‌شود و هفتم بهمن آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره در استان است.

سجاد رضایی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دفاع مقدس و جبهه مقاومت، محرومیت زدایی، اقتصاد مقاومتی و رونق تولید، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، بسیج و حوزه‌های اقدام، مسائل صنفی خبرنگاران، بصیرت و دشمن شناسی و نیز موضوعات آزاد اجتماعی محورهای این جشنواره هستند.

وی با بیان اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی و در بخش ویژه با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، بیانیه گام دوم انقلاب نیز از دیگر محورهای جشنواره انتخاب شده است، افزود: شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را در قالب خبر، مصاحبه، گزارش، یادداشت، عکس، تیتر و گزارش تلویزیونی برای جشنواره ارسال کنند.

مسؤول سازمان بسیج رسانه خراسان جنوبی گفت: فعالان رسانه‌ای می‌توانند برای شرکت در این جشنواره آثار خود را در نهایت تا تاریخ هفتم بهمن سال جاری به همراه سند انتشار آن در یکی از رسانه‌های مکتوب، مجازی و تلویزیون به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی با اشاره به اینکه فعالان رسانه‌ای می‌توانند فقط پنج اثر برای این جشنواره ارسال کنند ادامه داد: یک بخش جانبی به جشنواره رسانه‌ای ابوذر اضافه شده که می‌توانند فعالان فضای مجازی در سطح شبکه‌های اجتماعی نیز در این جشنواره شرکت کنند و به بهترین پست در بستر شبکه‌های اجتماعی نیز جوایز ویژه‌ای تعلق خواهد گرفت.

رضایی با بیان اینکه آثار رسیده به دبیرخانه از لحاظ مالکیت معنوی مورد بررسی قرار می‌گیرند تصریح کرد: هر گونه دعوی حقوقی بر عهده ارسال کننده اثر است و همچنین آثار ارسالی که قالب و محور آن مشخص نشده باشند و یا اشتباه ارسال شوند از رقابت حذف خواهند شد.

وی گفت: آثار ارسال شده باید از ابتدای سال ۹۸ در یکی از رسانه‌های رسمی منتشر شده باشند.

مسؤول سازمان بسیج رسانه استان خراسان جنوبی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند تا هفتم بهمن آثار خود را به شماره ۰۹۱۰۰۲۶۵۹۸۱ در شبکه‌های اجتماعی ارسال کنند و آیین اختتامیه در دهه فجر امسال برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط