دفتر یادبود جانباختگان سقوط هواپیما در پاکستان گشوده شد

اسلام آباد - ایرنا - دفتر یادبود جان باختگان سانحه تاسف‌ بار سقوط هواپیمای اوکراینی در تهران روز دوشنبه در سفارت جمهوری اسلامی ایران در «اسلام آباد» پایتخت پاکستان گشایش یافت.

شخصیت های پاکستانی، سفیران و دیپلمات های کشورهای مختلف در حضور «سید محمدعلی حسینی» سفیر ایران در پاکستان، ضمن ابراز تسلیت و همدردی با ملت و دولت ایران به مناسبت سقوط تاسف بار هواپیمای اوکراینی در تهران، دفتر یادبود این رویداد را امضا کردند.

سفارت ایران در اسلام آباد فردا نیز میزبان شخصیت پاکستانی و دیپلمات های خارجی جهت حضور در سفارت و امضای دفتریادبود جانباختگان حادثه سقوط هواپیما خواهد بود.

یک فروند هواپیمای بوئینگ ۸۰۰-۷۳۷ متعلق به شرکت هواپیمایی اوکراین اینترنشنال با شماره پرواز ۷۵۲ با ۱۶۷ مسافر و ۹ خدمه پرواز که در ساعت ۶ و ۱۲ دقیقه روز چهارشنبه، ۱۸ دی ماه از فرودگاه امام خمینی(ره) به مقصد کی‌یف پرواز کرده بود، پس از قطع ارتباطات با بخش کنترل ترافیک در ساعت ۶ و ۱۸ دقیقه در حوالی صبا شهر از توابع استان تهران سقوط کرد و همه سرنشینان آن جان باختند.

شخصیت های پاکستانی و دیپلمات های کشورهای مختلف هفته گزشته نیز با حضور در محل سفارتخانه کشورمان ضمن ابراز تسلیت به مناسبت شهادت سردار سلیمانی و همرزمان شهیدش به در حمله تروریستی آمریکا، دفتر یادبود شهدای مقاومت را امضا کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =