ترودو در مراسم یادبود قربانیان سقوط هواپیمای اوکراینی حضور یافت

تهران- ایرنا- «جاستین ترودو» نخست وزیر کانادا روز دوشنبه با شرکت در مراسم یادبود قربانیان سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی، با خانواده‌های بازماندگان این سانحه اظهار همدردی کرد.

شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان روز دوشنبه با پخش گوشه هایی از این مراسم گزارش داد: کانادا مراسم یادبودی را برای ۵۷ شهروند کانادایی سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی برگزار کرد، نخست وزیر کانادا با حضور در این مراسم به خانواده بازماندگان این سانحه تسلیت گفت و وعده اجرای عدالت برای قربانیان را داد.

بنابراین گزارش نخست وزیر کانادا دراین مراسم گفت: هیچ کلامی قادر به کاستن از درد و اندوه شما  نیست.

ترودو گفت که مردم کانادا در کنار خانواده بازماندگان این حادثه قرار دارند و افزود: من برای  از دست دادن عزیزانتان عمیقا متاسفم، این تراژدی هرگز نمی بایست رخ می داد.

یک فروند هواپیمای بوئینگ ۸۰۰-۷۳۷ متعلق به شرکت هواپیمایی اوکراین اینترنشنال با علامت ثبت VR-PSR که با شماره پرواز ۷۵۲ در ساعت ۶ و ۱۲ دقیقه روز چهارشنبه ۱۸ دی ماه از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد کی‌یف پرواز خود را آغاز کرد که پس از قطع ارتباط با بخش کنترل ترافیک، در ساعت ۶ و ۱۸ دقیقه در حوالی صبا شهر از توابع استان تهران سقوط کرد. برخی سرنشینان هواپیما اتباع کاناد ایی بودند.

**۱۳۰۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =