تصادف سمند و پراید در میامی یک کشته و چهار مصدوم داشت

شاهرود - ایرنا - معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود گفت : تصادف خودروهای سمند و پراید در محور میامی - سبزوار یک کشته و چهار مصدوم برجا گذاشت.

 ناصر سلمانپور یکشنبه شب در گفت و گو با ایرنا افزود : این رویداد ساعت ۱۹ و ۴۳ دقیقه در جاده میامی - سبزوار  بعد از روستای ابراهیم آباد اتفاق افتاد.

وی افزود : از آنجا که راننده پراید جراحت های زیادی داشت ، عملیات احیاء  موثر واقع نشد و مصدوم در بیمارستان میامی فوت شد.

معاون اورژانس میامی ادامه داد: چهار مصدوم این حادثه پس از اقدامات نخستین کارشناسان با آمبولانس های اورژانس پایگاه میامی و هلال احمر به بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود منتقل شدند.

به گفته وی حال مصدومان این حادثه رضایتبخش است.  

محور شاهرود - سبزوار از راه های پرتردد کشور است، هر ساله حدود ۲۰ میلیون رفت و آمد در این مسیر انجام شده و تعدادی حوادث رانندگی به وقوع می پیوندد. مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با ۴۰ کارشناس در ۱۵ پایگاه جاده ای ، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و ۳۰ دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می کند. همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با ۱۳ تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سر پایی دراین مرکز آماده است.

میامی با دوبخش مرکزی وکالپوش در شرق استان سمنان قرار دارد. 

اخبار مرتبط