استیلی: بازیکنان ما به خواب رفتند؛ شایسته حداقل یک امتیاز بودیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال امید ایران با بیان اینکه ۲ نیمه متفاوت برابر کره جنوبی داشتیم، گفت: در دقایقی بازیکنان ما به خواب رفتند و اشتباهات زیادی مرتکب شدند.

حمید استیلی در نشست خبری پس از بازی برابر کره جنوبی در چارچوب رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا و انتخابی المپیک ۲۰۲۰ اظهار داشت: ۲۰ دقیقه ابتدایی کار را کنترل کردیم و حتی می‌توانستیم توسط مهدی قائدی به گل برسیم و دروازه حریف را باز کنیم. در ادامه انگار بچه‌های ما به خواب رفتند و اشتباهات زیادی را مرتکب شدند. آنها وظایف خودشان را فراموش کردند.

وی در ادامه افزود: بعضی از بازیکنان ما دوندگی کافی نداشتند و در جاهایی که باید می‌بودند نبودند و به حریف اجازه شوت‌زنی دادند. همین مساله و چند دقیقه ایجاد شده به حریف کمک کرد تا ۲ گل به ما بزند. در این شرایط و با توجه به سن بچه‌ها بازگشت به مسابقه بسیار سخت بود. خصوصا اگر حریف شما تیم قدرتمندی مثل کره باشد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین خاطرنشان کرد: سعی کردیم تغییراتی را ایجاد کنیم که فکر می‌کنم تغییرات خوبی بود. علی شجاعی با ورودش به میدان شرایط را بهتر کرد. نیمه دوم کامل بازی را کنترل کردیم و حریف را از دروازه خود دور کردیم و تنها چند ضد حمله به ما زدند. در مقابل ما شانس‌های بسیار خوبی داشتیم و شایسته این بودیم که حداقل یک امتیاز بگیریم. بازهم فکر می‌کنم بدشانس بودیم، به خصوص در دقایق پایانی در آستانه رسیدن به تساوی بودیم اما موفق به انجام این کار نشدیم.

وی در ادامه اذعان داشت: در بازی با ازبکستان هم یک نیمه خوب نداشتیم اما در نیمه دوم بهتر ظاهر شدیم. در این مسابقه فکر می‌کنم نیمه دوم عملکرد بهتری داشتیم و شانس‌های لازم را ایجاد کردیم. فشار مسابقات بسیار زیاد است و بازیکنانمان خسته بودند. آنها همه توان خود را گذاشتند. کره تغییرات زیادی داشت و این تیم‌ها با ۲۳ بازیکن کامل و آماده به مسابقات می‌آیند. روش آنها همانی بود که آنالیز و پیش‌بینی کرده بودیم. اما وقتی فضا را خالی کردیم و سر جای خودمان نبودیم آنها به گل رسیدند. وقتی به خودمان آمدیم دیگر فرصتی به حریف داده نشد.

استیلی در پایان گفت: از تیم چین هم شناخت خوبی داریم و این آخرین شانس ما خواهد بود. اگر می‌خواهیم نتیجه بگیریم و در مسابقات بمانیم حتما باید در این بازی برنده باشیم. ما راه دیگری جز برد نداریم و همه تلاشمان را خواهیم کرد. آماده‌ترین نفرات را به زمین می‌فرستیم چرا که باید از لحاظ ذهنی و بدنی آماده باشند. بچه‌های ما نشان دادند اگر مانند نیمه دوم مقابل کره و ازبکستان باشند برنده خواهند شد. متاسفانه ما یک نیمه را در هر ۲ بازی از دست دادیم. تلاش می‌کنیم در بازی آخر برنده شویم و شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که با برد در آن بازی به مرحله بعدی صعود کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =