مسابقات دارالقرآن امام علی(ع) با یادبود حاج قاسم برگزار می‌شود

تهران- ایرنا- سیزدهمین دوره مسابقات سراسری حفظ، قرائت و ترتیل قرآن ویژه خواهران دارالقرآن امام علی (ع) با یادبود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود.

به گزارش دارالقرآن امام علی (ع) ثبت نام این مسابقات تا سه شنبه ۲۴ دیماه ادامه دارد و علاقه مندان در دو مرحله به صورت اینترنتی ثبت نام می کنند. در مرحله اول به پایگاه اینترنتی مسابقات به نشانی www.qdimamali.com مراجعه کرده و فرم‌های ثبت نام را تکمیل و کد رهگیری دریافت می کنند. در مرحله دوم داوطلبان برای تعیین نوبت روز و ساعت مسابقه از جمعه ۲۷ دی ماه تا ۲۹ دی ماه فرصت انتخاب دارند.

گروه‌های شرکت‌کننده در این دوره از مسابقات به افراد زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال تقسیم می شوند و زمان برگزاری مسابقات نیز از سوم تا دهم بهمن‌ماه خواهد بود و مراسم اختتامیه نیز جمعه دهم بهمن در مجتمع یاوران مهدی (عج) قم برگزار خواهد شد.

مسابقات دارالقرآن امام علی بن ابیطالب (ع) جنبه مردمی و غیردولتی دارد و این دارالقرآن تاکنون از هیچ بودجه دولتی استفاده نکرده است و تمامی هزینه ها توسط خیّرین قرآن ‌دوست تأمین می‌شود.

این دارالقرآن یکی از نهادهای قرآنی مردمی است که با تلاش در جهت کشف استعدادهای قرآنی نهفته خواهران و برادران به ویژه نوجوانان و جوانان به مدت ۱۲ سال بدون وقفه این فعالیت فرهنگی – قرآنی را آغاز نموده و همواره از درصد قابل توجهی رشد کمی و کیفی برخوردار بوده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =