کشف ۱۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در فامنین
عکس آرشیوی است.

همدان- ایرنا- فرمانده انتظامی استان همدان از کشف ۱۵ هزار لیتر سوخت قاچاق به ارزش ۲ میلیارد ریال در فامنین خبر داد.

سردار بخشعلی کامرانی صالح روز یکشنبه در این باره گفت: روز گذشته مأموران انتظامی شهرستان فامنین هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور فامنین -  تهران به یک کامیون مشکوک شدند.

وی افزود: ماموران انتظامی پس از متوقف کردن خودرو با علائم هشدار دهنده، در بازرسی از آن ۱۵ هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان همدان ادامه داد: خودروی یادشده توقیف و متهم نیز پس از تشکیل پرونده قضائی روانه دادسرا شد.

سردار کامرانی صالح بیان داشت: ارزش سوخت کشف شده بنا به نظر کارشناسان حدود ۲ میلیارد ریال ارزیابی شده است.

کشف ۲ خودروی سرقتی در رزن

فرمانده انتظامی رزن گفت: ماموران انتطامی کلانتری ۱۱ شهرستان هنگام گشت زنی در حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودرو مزدا که حامل دستگاه جوش و مقداری آهن آلات بود مشکوک شدند.

سرهنگ علی زنگنه افزود: راننده خودرو بلافاصله پس از مشاهده ماموران اقدام به فرار کرد و پس از مدتی تعقیب و گریز خودرو را در محلی رها و با استفاده از تاریکی شب متواری شد که خودروی سرقتی توقیف و به پارکینگ منتقل شد.

وی خاطر نشان کرد: در عملیات دیگری ماموران پلیس راهور شهرستان در حین گشت زنی به یک دستگاه نیسان مشکوک و پس از استعلام مشخص شد این خودرو از استان "البرز" به سرقت رفته که با استفاده از شگردهای خاص پلیسی این خودرو متوقف و سارق آن دستگیر شد.

دستگیری سارق دام در رزن

فرمانده انتظامی رزن گفت: در پی اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر سرقت ۵۰ راس دام از روستایی در شهرستان و متواری شدن سارقان از محل، مراتب در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱ رزن قرار گرفت.

سرهنگ زنگنه افزود: با حضور به موقع ماموران و جستجو در دشت های اطراف ۴۷ راس از احشام سرقت شده در محلی دور از روستا کشف و تحویل صاحب آن شد.

وی ادامه داد: با پیگیری مستمر و استفاده از شگردهای خاص پلیسی، یکی از سارقان در یک عملیات ضربتی در مخفیگاه خود دستگیر و در بازرسی از این محل سه راس احشام سرقت شده کشف شد.

سرهنگ زنگنه با بیان اینکه متهم تحویل مراجع قضایی شد، گفت: شهروندان با رعایت نکات ایمنی درخصوص نگهداری اموال و دارایی های خود، منازل را به دوربین های مداربسته و سیستم های ضد سرقت تجهیز و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را  از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

کشف ۱۵ تن چوب قاچاق در تویسرکان

فرمانده انتظامی تویسرکان گفت: ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی این شهرستان هنگام کنترل جاده های مواصلاتی کنگاور - تویسرکان مقابل پاسگاه دومنظوره، به یک دستگاه کامیون حامل چوب مشکوک شدند.

سرهنگ محمد معصومی ادامه داد: ماموران، خودرو موصوف را توقیف و در بررسی آنها ۱۵ تن چوب قاچاق و بدون هرگونه مجوز قانونی کشف کردند.

وی با بیان اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر شده بیان داشت: متهم قصد انتقال محموله های چوب قاچاق به شهرهای مرکزی کشور را داشته است.

سرهنگ معصومی ارزش تقریبی چوب های قاچاق کشف شده را حدود ۲۵۰ میلیون ریال عنوان کرد و بیان داشت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =