۲۲ دی ۱۳۹۸،‏ ۸:۱۰
کد خبرنگار: 2100
کد خبر: 83630085
۰ نفر

برچسب‌ها

مدارس فارس حریف سرما نشدند

شیراز-ایرنا- مدارس برخی شهرهای استان فارس به دلیل سردی هوا و یخبندان،یکشنبه ۲۲ دی ۹۸ تعطیل شدند یا با تاخیر آغاز به کار کردند.

بنا به تصمیم ستاد بحران، فرمانداری و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان‌های فارس به علت سرمای هوا و یخبندان،یکشنبه ۲۲ دی ماه ۹۸ مدارس ابتدایی شهرستان آباده تعطیل شد و مدارس متوسطه دوره اول و دوم با یک ساعت ونیم تاخیر شروع  می شود.

مدارس دوره ابتدایی شهرهای بهمن و صغاد از توابع این شهرستان نیز با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.
همچنین مدارس پیش دبستانی و ابتدایی شهرستان اقلید تعطیل شدند و مدارس متوسطه دوره اول و دوم با دو ساعت تاخیر شروع  می شود.
دانش آموزان در شهرستان بوانات نیز با توجه به پیش بینی کاهش دما و یخ زدگی سطح معابر وخیابان ها، طبق تصمیم فرماندار و مدیریت آموزش و پروش شهرستان تمام مقاطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول و دوم در روز یکشنبه تعطیل شدند اما امتحانات نهایی راس ساعت اعلام شده برگزار می‌شود.

این سه شهرستان در شمال استان فارس واقع شده اند.
بنابر اعلام سازمان هواشناسی، فعالیت سامانه بارشی در فارس از پنجشنبه (نوزدهم دی‌ماه) آغاز شده و بیشتر مناطق شمالی، مرکزی و غربی استان را تحت تاثیر قرار داده است. بارش باران همراه با رگبار، رعد و برق و در مناطق سردسیر و ارتفاعات بارش به صورت برف و بارش تگرگ در مناطق مستعد طی روزهای گذشته حاصل فعالیت این سامانه بارشی بوده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها