امام جمعه شهرکردبهم پیوستگی رسانه‌ها در راستای اهداف نظام بیشتر شود

شهرکرد_ ایرنا_ نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به نقش رسانه‌ها در امر اطلاع‌رسانی به موقع گفت: بهم پیوستگی رسانه‌ها در راستای اهداف انقلاب و نظام اسلامی بیشتر شود.

حجت الاسلام محمدعلی نکونام عصر شنبه به مناسبت روز بسیج رسانه در نشست با اعضای بسیج رسانه چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: در صورت بهم پیوستگی رسانه‌ها در راستای اهداف اسلام و نظام اسلامی می‌توان سریعتر به مقصد توسعه‌ای مورد نظر جمهوری اسلامی رسید.
وی با اشاره به حوادث اخیر کشور افزود: نگاه دقیق به این حوادث نشان دهنده وجود حکمت‌های فراوان در بروز این حوادث است.
نکونام تصریح کرد: شهادت سردار سپهبد سلیمانی دنیایی حکمت در بردارد.
وی، شهادت سردار سلیمانی را ضایعه‌ای بزرگ دانست و یادآور شد: بروز اتفاقاتی در حاشیه این شهادت طبیعی است.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد اظهار داشت: تبدیل خودشیفتگی‌ها به واقع نگری و نادیدنی‌های جامعه به دیدنی کمک رسانه‌ها را می طلبد.
وی گفت: رسانه‌ها باید واقعیات نظام جمهوری اسلامی و شرایط آن را بررسی کنند و نظام را از مظلومیت کنونی نجات دهند.
نکونام تاکید کرد: تبیین نظام جمهوری اسلامی وظیفه رسانه‌های گروهی است.
وی افزود: بیان مطالبات مردم و نظام از یکدیگر هرکدام نیاز به قلم خاص خود دارد.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد تصریح کرد: مسایل باید با زبان درست، سالم و نشات گرفته از ایمان، خداترسی و تقوی گفته و نوشته شود.
وی یادآور شد: رسانه‌ها طوری عمل کنند که مردم و مسوولان به آن امید داشته باشند.
نکونام اظهار داشت: رسانه‌ها به عنوان پشتوانه قوی برای مسؤولان، حرکت و جریان سالم اسلامی باید امید، نشاط و شورآفرینی کنند.
وی گفت: البته در این مسیر ناسالمی‌هایی وجود دارد اما باید واقعیات ترسیم شود.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد تاکید کرد: مشکلات موجود واقعیاتی است که باید با زبان رسا، سالم و ناصحانه بیان شود.
نکونام ضمن تشکر از فعالیت رسانه‌های گروهی چهارمحال و بختیاری افزود: رفع برخی ناهماهنگی‌ها باعث می شود استان بتواند حرف خود را به موقع بزند.
به گزارش ایرنا، در این نشست تعدادی از فعالان رسانه‌های گروهی چهارمحال و بختیاری نظرات، دیدگاه‌ها، پیشنهادات و انتقادات خود در بخش‌های مختلف را ارائه کردند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha