فرماندار شیراز: خدمات‌رسانی اورژانس و ثبت‌اسناد صدرا ازسرگرفته شود

شیراز-ایرنا-فرماندار شهرستان شیراز گفت: مراکز خدماتی شهر جدید صدرا از جمله ساختمان ثبت اسناد و اورژانس که در اغتشاشات هفته پایانی آبان ۹۸ تخریب شده بود باید هر چه زودتر خدمات‌رسانی به مردم را از سر بگیرند.

محمدرضا امیری، شنبه در نشست بررسی مشکلات شهر جدید صدرا با تاکید بر ضرورت راه اندازی مجدد اورژانس و ثبت اسناد و ارایه خدمات مطلوب به مردم این شهر، افزود: اورژانس صدرا باید از ابتدای هفته آینده در یکی از ساختمان‌های دانشگاه آزاد فعالیت خود را آغاز کند، کار تعمیرات ساختمان اورژانس نیز در هفته آتی انجام شود و ساختمان اصلی اورژانس حداکثر ظرف 2 هفته آتی در اختیار قرار گیرد.

ساختمان ثبت اسناد و اورژانس شهر جدید صدرا در اغتشاشات آبان 98 پس از اصلاح قیمت و سهمیه بندی بنزین، توسط عده‌ای اغتشاشگر به آتش کشیده و تخریب شد.

فرماندار شهرستان شیراز ادامه داد: یک واحد دیگر از سوی دانشگاه آزاد در اختیار اداره ثبت اسناد قرار گرفته که با همکاری شرکت عمران شهر جدید صدرا نیز تجهیز شده و تا یک هفته آینده این مرکز آماده خدمات رسانی به مردم است.

امیری اضافه کرد: با همکاری شرکت عمران صدرا و فرمانداری شیراز ظرف یک سال آینده، ساختمان اداره ثبت اسناد صدرا احداث می‌شود و به صورت مستقل از شیراز فعالیت خود را ادامه خواهد داد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اختصاص بودجه از محل اعتبارات توازن برای احداث 2 مدرسه در صدرا، گفت: مجری احداث این مدارس شرکت عمران این شهر جدید خواهد بود.

فرماندار شهرستان شیراز همچنین در مورد تصفیه‌خانه فاضلاب صدرا اظهار داشت: 50 میلیارد ریال از محل اعتبارات توازن برای تکمیل این تصفیه‌خانه اختصاص یافته که با مشارکت شرکت عمران صدرا و همچنین اعتبارات شرکت آبفا شیراز کار تکمیل آن در حال انجام است و امیدواریم این محل به موقع به بهره برداری برسد.واکنش‌ها به اصلاح قیمت بنزین که بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از بیست و چهارم آبان ماه ۹۸ به اجرا گذاشته شد، در شهرهای مختلف اشکال متفاوت داشت.

در برخی شهرها این واکنش‌ها تنها در حد تجمع بود و در برخی شهرها با ایجاد ترافیک همراه شد اما در این میان، برخی افراد در شهرستان‌ شیراز و از جمله شهر جدید صدرا خسارت فراوانی به اموال عمومی وارد کردند.

شهر جدید صدرا که در دهه هفتاد برای اسکان سرریز جمعیت کلانشهر شیراز احداث شد، در فاصله 20 کیلومتری شمال غربی شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha