دلجوئی مسئولان کرمان از خانواده های جانباختگان تشییع سردار سلیمانی

کرمان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، معاون امور عمرانی استاندار، شهردار و جمعی از مدیران استان صبح امروز(شنبه) با خانواده جمعی از جانباختگان حادثه آیین تشییع پیکر مطهر سپهبد شهید سلیمانی دیدار و از آنان دلجوئی کردند.

به گزارش ایرنا، مسئولان استان کرمان با حضور در منزل بازماندگان و نزدیکان حادثه تشییع پیکر مطهر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و سردار حسین پورجعفری در کرمان ضمن اظهار همدردی، مسائل و مشکلات آنان را مورد بررسی قرار دادند.

 امام جمعه کرمان در این دیدار ضمن تسلیت و ابراز همدردی با خانواده‌های جان باختگان، از درگاه خداوند متعال برای بازماندگان، طلب صبر و شکیبایی کرد.

حجت‌الاسلام حسن علیدادی‌سلیمانی افزود: حضور و شرکت در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید، یک فریضه محسوب می‌شود و هموطنانی که به واسطه ادای دین به شهدا، در این مراسم شرکت کردند، در پیشگاه خداوند جایگاه خاصی دارند و مشمول عنایات و رحمت الهی قرار می‌گیرند.

شهردار کرمان هم در این دیدار ضمن ابراز همدردی با خانوده‌های جان‌باختگان، اظهار داشت: مردم به واسطه‌ی قدرشناسی و ارادت به شهید بزرگوار، سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به صورت خودجوش و با حضور گسترده و بی نظیر خود، در مراسم تشییع پیکر مطهر سردار رشید اسلام شرکت کردند و تعدادی از هموطنان عزیز در این مراسم جان خود را از دست دادند که امید است ارواح مطهرشان با ارواح طیبه شهدا محشور شود.

سید مهران عالم زاده ادامه داد: مسایل و مشکلات جان باختگان به منظور خدمت‌رسانی به خانواده‌های آنها، تا حد توان پیگیری و در جهت رفع آنها اقدام می شود.

بر اساس آخرین آمار ۶۰ نفر از هموطنان در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید سپهبد سلیمانی به دلیل ازدحام و فشار جمعیت، جان خود را از دست دادند و ۲۱۲ نفر نیز مصدوم شدند.

استاندار کرمان نیز طی پیامی ضمن تسلیت به خانواده های جانباختگان درخواست کرد: از تمامی مسئولان و دست اندرکاران می خواهم هر چه سریعتر نسبت به پیگیری امور جانباختگان و مصدومین رسیدگی و اقدام کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =