سرمربی تیم فوتسال نامی‌نو: قضاوت داوران در این فصل رضایت‌بخش نبود

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتسال زنان نامی‌نو اصفهان گفت: قضاوت داوران در این فصل رضایت‌بخش نبود و برخی از دیدارها به ضرر نامی‌نو تمام شد و تیم را با مشکل روبرو کرد.

«میترا چین‌سری» روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در دیدار با مس کرمان داور باید یکی از بازیکنان حریف را از زمین اخراج می‌کرد و به نفع ما پنالتی می‌گرفت اما این کار را انجام نداد و  این دیدار را وگذار کردیم. فدراسیون باید کلاس‌های داوری بیشتری برای داوران بگذارد و داوران نیاز به تجربه بیشتر دارند و به اندازه بازیکنان و تیم‌ها پیشرفت نکرده‌اند.

وی در خصوص پیروزی تیم صدرنشین هیات فوتبال خراسان رضوی اظهار داشت: با انگیزه و شرایط خاصی به مصاف این تیم رفتیم و نیاز به برد داشتیم و این دیدار از اهمیت زیادی برای نامی‌نو برخوردار بود. بازیکنان ما خیلی قوی ظاهر شدند و نتیجه خوبی را رقم زدند. تیم هیات فوتبال خراسان رضوی نیز بسیار خوب و بازیکنان زبده‌ای دارد. دیدار سختی بود اما بازیکنان ما با انگیزه در این دیدار ظاهر شدند و موفق به شکست این تیم شدیم.

سرمربی تیم فوتسال نامی‌نو خاطرنشان کرد: در این فصل لیگ پویاتری را تجربه می‌کنیم، زیرا تیم‌های خوبی حضور دارند. هر چند نامی‌نو در زمان بستن تیم زمان را از دست داد اما سعی کردیم از بازیکنانی تاثیرگذار استفاده کنیم. بومی‌گرایی و نیز جوان‌گرایی را انجام دادیم که این امر به روند رو به‌ رشد تیم کمک کرد. همچنین در نیم فصل اول تیم با فراز و نشیب روبرو شد اما با برنامه‌ریزی در نیم فصل دوم و هماهنگی کامل به آنچه که مد نظر ما بود، دست یافتیم.

وی افزود: در این فصل بیشتر تیم‌ها با انگیزه و قوی هستند. خیلی از تیم‌ها در کنار جوانان از  بازیکنان باتجربه استفاده می‌کنند و همین امر سبب شده تا هیچ تیمی قابل پیش‌بینی نباشد که آیا قوی یا ضعیف است. تیم‌ها در این فصل روبه رشد هستند و هیچ تیمی را نباید دست کم گرفت.

چین‌سری نقاط ضعف تیم نامی نو را دیر بسته شدن تیم دانست و اضافه کرد: ناهماهنگی در میان بازیکنان در ابتدای فصل جایگاه نامی‌نو را تضعیف کرد. همه این عوامل در روند رشد تیم تاثیرگذار است. همچنین رقابت فشرده و سخت میان تیم‌ها در کنار این عوامل دست به دست هم دادند تا نامی‌نو در رده پنجم قرار گیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =