جمع‌آوری ۲۷۰ تُن گِل و لای از معابر شهر قشم و درگهان

قشم- ایرنا- با فعالیت ۲۰۷ نفر از نیروهای خدمات شهری بیش از ۲۷۰ تُن گِل و لای از معابر و محله‌ها در شهرهای قشم و درگهان جمع‌آوری شد.

مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم عصر شنبه به خبرنگاران گفت:  ۱۱۲ نیروهای خدمات شهری این شرکتاز صبح امروز تا کنون بیش از ۲۰۰ تُن گِل و لای را از سطح محله‌های چابهار، بلوار جمهوری اسلامی، سه راه سرخس و میدان حافظ شهر قشم جمع آوری کرده اند.

عباس رنجبری افزود: در کنار نیروهای خدماتی، ۲ دستگاه باب‌کت، ۲ دستگاه لودر و چهار دستگاه پیکاپ نیز برای انتقال آب و گِل و لای حاصل از بارندگی‌ مشغول خدمات رسانی در شهر قشم هستند.

وی ادامه داد:  ۹۵ نیروی خدمات شهری شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم به صورت شبانه روزی در سه شیفت مشغول ارائه خدمات رسانی در شهر درگهان هستند.

مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: نیروهای خدماتی این مجموعه از روز گذشته تاکنون با جمع آوری بیش از ۷۰ تُن گِل و لای معابر شهر درگهان، نسبت به رفع آبگرفتگی ها اقدام کرده‌اند.

وی افزود: در کنار نیروهای خدماتی، ۱۷ دستگاه انواع ماشین‌آلات شامل کامیون، لودر، پیکاپ و دستگاه پرس، کپ‌کش و پمپ آب نیز برای جمع آوری آب و گِل و لای، زباله و نخاله‌های حاصل از بارندگی‌های اخیر مشغول فعالیت‌ هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =